resimli güzel sözler
Merallll: Yakuppppp seniiiii çok seviyooooorrruuuummmm
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Merallll tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Son Sözler: Bu yol kestirmeden direk ana yola çıkar.
sözü paylaş

Karizma Sözler: HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!
sözü paylaş

Laf Sokan Sözler: Yere çekim, suya kaldırma gücünü veren kudret, Bana da senin yokluğunu kaldırma gücünü verir elbet. Rahat ol sen.
sözü paylaş

Mani Sözleri: HAYDI KIZIM KINAN KUTLU OLSUN, BURADA DILIN TATLI OLSUN. CAGIRIN GELIN KIZIN ANASINI KIZI GELIN OLDU GORSUN.
sözü paylaş

ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım. Ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. Mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.
sözü paylaş

ınsanları kırmamaya çalıştıkça sanıyorlar ki, ben cevap vermesini bilmiyorum ya da kendimi savunamıyorum. hayır asla öyle değil! benim de çok acımasız cümlelerim, sözlerim var ama onları söyleyecek merhametsiz bir yüreğim yok! İnsanları kırmamaya çalıştıkça sanıyorlar ki, ben cevap vermesini bilmiyorum ya da kendimi savunamıyorum. Hayır asla öyle değil! Benim de çok acımasız cümlelerim, sözlerim var ama onları söyleyecek merhametsiz bir yüreğim yok!
sözü paylaş

zordur allaha emanet ettiğiniz kişiyi bir gün allaha havale etmek. Zordur Allah'a emanet ettiğiniz kişiyi bir gün Allah'a havale etmek.
sözü paylaşşarjım bittiğinde benim de şarjım bitiyor. enerjim kalmıyor, terk edilmiş gibi hissediyorum böyle duvarlar, insanlar üstüme geliyor. Şarjım bittiğinde benim de şarjım bitiyor. Enerjim kalmıyor, terk edilmiş gibi hissediyorum böyle duvarlar, insanlar üstüme geliyor.
sözü paylaş

mesajlarınıza bakmakta güçlük çekiyorum kızlar çünkü hiç mesaj atmıyorsunuz yoksa beni unuttunuz mu? Mesajlarınıza bakmakta güçlük çekiyorum kızlar çünkü hiç mesaj atmıyorsunuz yoksa beni unuttunuz mu?
sözü paylaş

1 milyon dolar mı yoksa sevgiliniz mi deseler ilk hangi arabayı alırdınız? 1 milyon dolar mı yoksa sevgiliniz mi deseler ilk hangi arabayı alırdınız?
sözü paylaş

Benzer Konular