resimli güzel sözler
Nur : O Acı Senden gelecekse bırak yanmayı ölmeye razıyım...
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Nur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Eski Sözler: öyle imaalı bakma bana utanıyorum yüzüne bakınca, ben seni saf duygularımla sevdim kıyamıyorum bakmaya.
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılınca yalnızlık olmaz.
sözü paylaş

Araba Sözleri: Sağlık varlıktan yeğdir.
sözü paylaş

Damar Sözler: Gözyaşlarının değdiği şarkılar var sanki notalara eşlik edercesine içten içe canını yakan türden...
sözü paylaş

yağmur duası gibi sana yalvarıyorum sevdiğim, yağsan ne olur yüreğime. Yağmur duası gibi sana yalvarıyorum sevdiğim, yağsan ne olur yüreğime.
sözü paylaş

o yokken hayır sevmiyorum, unuttum! deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte. O yokken 'hayır sevmiyorum, unuttum!' deyip, Onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.
sözü paylaş

bazen tutamıyorum kendimi gülüyorum işte. olup bitenlere gülüyorum, geçip gidenlere gülüyorum. ıyi niyetlerime, hayallerime gülüyorum. ağızlarını aşk diye açanların, ayrılıklarda önüme sundukları nedenlere gülüyorum. delilikten değil yahu bu benim halim. bunca olup bitenden sonra, yerinde kalan aklıma, gösterdiğim sabrıma, hatta kendime bile gülüyorum. Bazen tutamıyorum kendimi gülüyorum işte. Olup bitenlere gülüyorum, geçip gidenlere gülüyorum. İyi niyetlerime, hayallerime gülüyorum. Ağızlarını aşk diye açanların, ayrılıklarda önüme sundukları nedenlere gülüyorum. Delilikten değil yahu bu benim halim. Bunca olup bitenden sonra, yerinde kalan aklıma, gösterdiğim sabrıma, hatta kendime bile gülüyorum.
sözü paylaşsevgili ne tuhaf şey ya: önemseyince havalanıyor, takmayınca trip atıyor falan. bu resmen çılgınlık. Sevgili ne tuhaf şey ya: Önemseyince havalanıyor, takmayınca trip atıyor falan. Bu resmen çılgınlık.
sözü paylaş

tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki. Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
sözü paylaş

do you speak english? +oo ayıp ediyon. i am çatır çatır speak english. Do you speak english? +Oo ayıp ediyon. I am çatır çatır speak english.
sözü paylaş

Benzer Konular