resimli komik sözler
alev: Begendim ce güldüm :D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için alev tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İnce Sözler: Bugünlerde öğrendiğim en önemli şey, kalp herkeste olsada, vicdan herkese nasip olmuyor...
sözü paylaş

Baba Sözler: ALEM BUYSA KRAL BİZİZ
sözü paylaş

Candan Sözler: KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Hayır, trip falan atmıyorum' derken bile trip atan canlıya kadın denir.
sözü paylaş

bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? hayatımda biri yok. birinde hayatım var. Bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.
sözü paylaş

sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! senden önce vardım sonra olmayacağım inan! Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! Senden önce vardım sonra olmayacağım inan!
sözü paylaş

ıçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek.. ışte aşk bu olsa gerek ! İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek, Özleyip de sevdiğini görememek.. İşte aşk bu olsa gerek !
sözü paylaşsen bir kere seni seviyorum dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum. Sen bir kere 'seni seviyorum' dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum.
sözü paylaş

-annee ben bu sene sınıfta kalsam noluuur ? +evin varken neden sınıfta kalıyorsun s*lak yavrum. -Annee ben bu sene sınıfta kalsam Noluuur ? +Evin varken neden sınıfta kalıyorsun s*lak yavrum.
sözü paylaş

bardağa kola doldurur gibi değer vereceksin insanlara, ağır ağır ve yavaş yavaş. çok verirsen köpürür taşar, sonra elinde bardakla kalırsın. Bardağa kola doldurur gibi değer vereceksin insanlara, ağır ağır ve yavaş yavaş. Çok verirsen köpürür taşar, sonra elinde bardakla kalırsın.
sözü paylaş

Benzer Konular