resimli güzel sözler
Vedat türken: İnsanlar elbise olmuş artık giyen belli değil
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Vedat türken tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Araba Sözleri: Esmerim benim.
sözü paylaş

Unutulmaz Sözler: Arkandan kuyu kazan dostların varsa sevin. Onların tüm amacı seni Yusuf gördüklerinden.
sözü paylaş

Ölüm Sözleri: Meyve veren ağaca kuru denilmediği gib, eseri devam eden zevâta da ölü denmez. ( Süleyman Hilmi Tunahan )
sözü paylaş

Ayrılık Sözleri: Gittin mi büyük gideceksin! Ayrılık bile gurur duyacak seninle. Gittin mi ayakların onun yakınından bile geçmeyecek; Gölgen bile kalmayacak ardında. Gittin mi onurunla gideceksin; Haklıysan gidecek, gitmişsen dönmeyeceksin.
sözü paylaş

ne kadar dürüst olursan ol, etrafındaki insanlar sahte yüzlere alışmışsa; seni de öyle görecekler. ya sen de yalan olacaksın; ya da etrafına benzin döküp yakacaksın! Ne kadar dürüst olursan ol, etrafındaki insanlar sahte yüzlere alışmışsa; Seni de öyle görecekler. Ya sen de yalan olacaksın; ya da etrafına benzin döküp yakacaksın!
sözü paylaş

suç benim değil ki; şiir kokuyordu bakışların. yazmamak gözlerine ihanet olurdu. Suç benim değil ki; Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu.
sözü paylaş

çünkü geçmişte canın yandı. bunu gözlerinden okuyabiliyorum. gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var. Çünkü geçmişte canın yandı. Bunu gözlerinden okuyabiliyorum. Gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var.
sözü paylaşfakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz. Fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.
sözü paylaş

ıki saat arayıp bulamadığımız eşyayı gelip tek seferde bulan annelerin üstün özelliklerini araştırıyoruz. İki saat arayıp bulamadığımız eşyayı gelip tek seferde bulan annelerin üstün özelliklerini araştırıyoruz.
sözü paylaş

adımı avucuna yaz, aklına geldiğimde yalarsın :) Adımı Avucuna Yaz, Aklına Geldiğimde Yalarsın :)
sözü paylaş

Benzer Konular