resimli güzel sözler
Gamze: Çok dogru bu sôzler acilar içindeyim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Gamze tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Tatlı Sözler: Biri gelse, beni sadece Allah için sevse ve hiç gitmese.
sözü paylaş

Kıskançlık Sözleri: Kıskanmayan kız yokdur, varsada rol yapıyordur.
sözü paylaş

Dramatik Sözler: Mutluluk çok yüksek, sanırım ulaşamayacağımız yerlerde.
sözü paylaş

Saçma Sözler: Where is the hareket, there is the bereket.
sözü paylaş

sevdiğine yürekten bağlı kalabiliyorsan, en mükemmel ve en değerli insan sensin! Sevdiğine yürekten bağlı kalabiliyorsan, en mükemmel ve en değerli insan sensin!
sözü paylaş

gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin. Gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin.
sözü paylaş

üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur, karanlık varsa ışığın yokluğu.. eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu onun yokluğudur. Üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur, karanlık varsa ışığın yokluğu.. Eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu o'nun yokluğudur.
sözü paylaşsüper marketten poşet dolusu alışveriş yaptıktan sonra mahalle bakkalıyla göz göze geldiğin o an, gerilim filminde yaşadığın adrenaline fark atar. Süper marketten poşet dolusu alışveriş yaptıktan sonra mahalle bakkalıyla göz göze geldiğin o an, gerilim filminde yaşadığın adrenaline fark atar.
sözü paylaş

bebeklik fotoğraflarıma bakıyorum da o zamanlar ne kadar tatlı ve sevimliymişim. şimdi de öyleyim. kurban olduğum yaratmış. karışamayız :) Bebeklik fotoğraflarıma bakıyorum da o zamanlar ne kadar tatlı ve sevimliymişim. Şimdi de öyleyim. Kurban olduğum yaratmış. Karışamayız :)
sözü paylaş

bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır. Bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır.
sözü paylaş

Benzer Konular