resimli güzel sözler
Sertap: Cok mutsuzum cok üzgünüm .mutlu olmak istiyorum ben bende insanim ..
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Sertap tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sert Sözler: Ders olsun lanet olsun öyle pişmanım ki öyle yanılmışım ki sizleri seçerken gözüm hiç birşeyi görmemiş sizi dostum sanmışım aldanmışım şimdi öyle pişmanım ki hem de hiç olmadığım kadar
sözü paylaş

Süper Sözler: Seninle ettiğimiz kavgalara da şükür. Ya hiç olmasaydın?
sözü paylaş

Fenerbahçe Sözleri: Bir Fenerli, 10 Besiktasli , 20 Trabzonlu Ve Butun Cimbomlulara Bedeldir.*
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Ne Zor bir Yaşantım oldu Nede Çok Kolay yaşadım Bu hayatta, Ne Bukadar Sevdim birini Nede Ağladım onun için Bunlar şimdi Sadece Senin için Oluyor Birtanem Seviyorum Seni.
sözü paylaş

hiçbir şey imkansız olmadı senin kadar. ve ben kimseyi sevmedim senin kadar. Hiçbir şey imkansız olmadı senin kadar. Ve ben kimseyi sevmedim senin kadar.
sözü paylaş

bazı yaralar güzeldir, unutmak bile istemezsin Bazı yaralar güzeldir, unutmak bile istemezsin...
sözü paylaş

ne zaman yalnız kalsam gözlerin gelir aklıma sonra hayalin girer koluma sonra yine sen. ben işte o yüzden bir sana aşığım bir de yalnızlığıma. Ne zaman yalnız kalsam gözlerin gelir aklıma sonra hayalin girer koluma sonra yine sen. Ben işte o yüzden bir sana aşığım bir de yalnızlığıma.
sözü paylaşanneme açlık oyunlarına katılcam desem gitmeden önce karnını iyice doyur orada acıkırsın der. Anneme 'Açlık oyunlarına katılcam' desem 'gitmeden önce karnını iyice doyur orada acıkırsın' der.
sözü paylaş

hayatımda ilk kez bir ses sitemine 1200tl verdim. o yorulmasın diye şarkıyı ben söylüyorum. salak mıyım acaba? Hayatımda ilk kez bir ses sitemine 1200TL verdim. O yorulmasın diye şarkıyı ben söylüyorum. Salak mıyım acaba?
sözü paylaş

bizde yanlış olmaz oldusada yanlışlık ile olmuştur..:d Bizde Yanlış Olmaz Oldusada Yanlışlık ile Olmuştur..:D
sözü paylaş

Benzer Konular