resimli komik sözler
elif ünal: saçma bence kardeş
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için elif ünal tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Karşılıksız Aşk Sözleri: Bu dünyada 2 kusursuz insan vardır. Biri doğmamıştır diğeri ise ölmüştür.
sözü paylaş

Ağır Sözlü Sözler: Senin benim hakkımda ne düşündüğün umrumda bile değil çünkü ben senin hakkında hiçbir şey düşünmüyorum!
sözü paylaş

Huzur Sözleri: İnsanın maddi her imkanı olabilir fakat huzurunuz yok ise hiçbir şeyin anlamı olmaz.
sözü paylaş

Enteresan Sözler: Bazen o kadar çok seçenek vardır ki seçemezsin. Sonra birer birer kaybolur seçenekler ve elinde asla seçmem dediğin kalır.
sözü paylaş

beni bana emanet ettiğin gibiyim. ne gözlerime göz değdi, ne de yüreğime başka ateş. seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum. Beni bana emanet ettiğin gibiyim. Ne gözlerime göz değdi, ne de yüreğime başka ateş. Seni acılarımın içinde 'Canım' gibi saklıyorum.
sözü paylaş

her acıyı bağrında barındıran şu koca dünyada hiç bir yere sığamadım. diken olup her göze batıyorum. alıp başımı gitsem gidecek yerim yok, kalsam halimden anlayan yok. Her acıyı bağrında barındıran şu koca dünyada hiç bir yere sığamadım. Diken olup her göze batıyorum. Alıp başımı gitsem gidecek yerim yok, kalsam halimden anlayan yok.
sözü paylaş

sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz, rahat bırakırdım yüreğimi. korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan! Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz, rahat bırakırdım yüreğimi. Korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!
sözü paylaşoje sürmek 15 dakika. 2. katını atmak 20 dakika, bozulduğu için ojeleri çıkarmak birkaç saniye, daha sonra geçirilen cinnet paha biçilemez. Oje sürmek 15 dakika. 2. katını atmak 20 dakika, bozulduğu için ojeleri çıkarmak birkaç saniye, daha sonra geçirilen cinnet paha biçilemez.
sözü paylaş

okey oynarken elin nasıl sorusuna manikürlü! diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =) Okey oynarken 'Elin nasıl' sorusuna 'Manikürlü!' diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)
sözü paylaş

psikoloğa gittim, korkularının üstüne gitmelisin dedi. ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, sen bana kafa mı tutuyon lan deyip yine dövdü. Psikoloğa gittim, 'korkularının üstüne gitmelisin' dedi. Ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, 'Sen bana kafa mı tutuyon lan' deyip yine dövdü.
sözü paylaş

Benzer Konular