resimli komik sözler
Adelya: 10 numara 5 yıldız bayıldım hepsi çokk güzel
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Adelya tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Üzücü Sözler: Şimdi Git Gidebildiğin kadar Uzaklara özlerim görmesin seni Kalbim O An yeniden Alevleniyor sana Yapamıyorum Söz Geçiremiyorum Oan kalbime Git Lütfen ne olur Benim kendimle Bırak!
sözü paylaş

Damardan Sözler: Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet
sözü paylaş

Kızgınlık Sözleri: Yani internet üzerinde onca oyun varken akıllının biri gelir, onca kişinin içinde beni bulur benimle oynar. Daha ne diyeyim.
sözü paylaş

Bağışlama Sözler: Bazı haklar vardır, öyle kolay kolay helal edilmez.
sözü paylaş

her sevda aynı değil be kuzum. bazıları bir ömür sürer, bazıları bir damlada biter. Her sevda aynı değil be kuzum. Bazıları bir ömür sürer, bazıları bir damlada biter.
sözü paylaş

anısı olan şarkı diye bir şey var. önce gülümsetir, sonra hüzünlendirir. Anısı olan şarkı diye bir şey var. Önce gülümsetir, sonra hüzünlendirir.
sözü paylaş

bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? hayatımda biri yok. birinde hayatım var. Bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.
sözü paylaşsevdan çok yakar dediler, ben de tüp taktırdım. :) Sevdan çok yakar dediler, ben de tüp taktırdım. :)
sözü paylaş

öğretmen tahtaya 2x+4y*84+17xy yazar ve problemi çözün der. öğrenci kendinden emin bi şekilde kalkar ve tahtayı siler. problem çözüldü. Öğretmen tahtaya '2x+4y*84+17xy' yazar ve problemi çözün der. Öğrenci kendinden emin bi şekilde kalkar ve tahtayı siler. Problem çözüldü.
sözü paylaş

otobüs durağa yanaşınca o nezih ortam nasıl da birden national geographice bağlıyor. Otobüs durağa yanaşınca o nezih ortam nasıl da birden National Geographic'e bağlıyor.
sözü paylaş

Benzer Konular