resimli komik sözler
Mecit: Hoş güzel
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Mecit tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Damar Sözler: İyi bir şair değilim ama iyi fotoğrafçıyımdır, çok güzel acı çekerim.
sözü paylaş

Anneler Günü Mesajları: Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar Sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem?
sözü paylaş

Başarı Sözleri: Ne zaman başarırsın biliyor musun? Buna mecbur kalırsan.
sözü paylaş

Anlamlı Sözler: Kadın, seçtiği erkekle değerini. Erkek, seçtiği kadınla karakterini belirler.
sözü paylaş

sevdiğine yürekten bağlı kalabiliyorsan, en mükemmel ve en değerli insan sensin! Sevdiğine yürekten bağlı kalabiliyorsan, en mükemmel ve en değerli insan sensin!
sözü paylaş

her limanda bir sevgili değil sadece bir sevgilide sığınacak liman aradık. farkımız buydu o yüzden mutlu olamadık. Her limanda bir sevgili değil... Sadece bir sevgilide sığınacak liman aradık. Farkımız buydu o yüzden mutlu olamadık.
sözü paylaş

o da gelmek istiyordu aslında. ama biliyordu, gelmek için sadece iki ayak yetmiyordu bazen, yüz de gerekiyordu. O da gelmek istiyordu aslında. Ama biliyordu, gelmek için sadece iki ayak yetmiyordu bazen, yüz de gerekiyordu.
sözü paylaşyolda gördüğü boş içecek şişesini çöp kutusuna atmak yerine metrelerce tekmeleyip kendine yol arkadaşı yaparım. Yolda gördüğü boş içecek şişesini çöp kutusuna atmak yerine metrelerce tekmeleyip kendine yol arkadaşı yaparım.
sözü paylaş

darmadağınık bir evin, telefondan sonra 5 dakika içinde bal dök yala kadar temiz olmasına misafir gücü denir. Darmadağınık bir evin, telefondan sonra 5 dakika içinde 'bal dök yala' kadar temiz olmasına 'Misafir Gücü' denir.
sözü paylaş

o değilde ilk okulda giydiğimiz önlükler neydi öyle, şirinler gibi geziyorduk okulun bahçesinde. O değilde ilk okulda giydiğimiz önlükler neydi öyle, şirinler gibi geziyorduk okulun bahçesinde.
sözü paylaş

Benzer Konular