resimli güzel sözler
Hayat: Beni gülüyor sanıyorlar bilmiyorlar ki gizli gizli ağladığımı
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Hayat tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Can Yakan Sözler: Bu Dünyaya Sevmek Sevilmek Ve Ekmek için Geldik Ekmeği Bulduk Ama Sevmek Sevilmek Bizi Ekmeğimizden Etti.
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Herkese yol verirken sana değer verdik, sıkıntı orada.
sözü paylaş

Evlilik Sözleri: Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle? Mutluluklar!
sözü paylaş

Laf Sokan Sözler: Ona gittikten sonra, bana geri gelme! 'Verilen mal geri alınmaz' neticede.
sözü paylaş

ah şu herkesi kendimiz gibi sanmamız yok mu? ışte orada kaybediyoruz, sonra neden niçin diyerek sorguluyoruz. Ah şu herkesi kendimiz gibi sanmamız yok mu? İşte orada kaybediyoruz, sonra neden niçin diyerek sorguluyoruz.
sözü paylaş

ne kalbim alıştı ne de gözlerim. gidişine sustu konuşmaz dilim. kendimden çok sevdim hemde çok sevdim. ben bunları hakketmek için ne yaptım Ne kalbim alıştı ne de gözlerim. Gidişine sustu konuşmaz dilim. Kendimden çok sevdim hemde çok sevdim. Ben bunları hakketmek için ne yaptım...
sözü paylaş

sana da yazıklar olsun be papatya! bir seviyoru sığdıramadın onca yaprağının arasına! Sana da yazıklar olsun be papatya! Bir seviyor'u sığdıramadın onca yaprağının arasına!
sözü paylaşmesajına cevap verilmedği zaman mşglsn sanırm,peki,ii eğlnclr sana. tarznda mesaj atıp trip atanlar var aramızda inkar etmeyin. Mesajına cevap verilmedği zaman 'Mşglsn sanırm,peki,ii eğlnclr sana.' tarznda mesaj atıp trip atanlar var aramızda inkar etmeyin.
sözü paylaş

plastik cerrahi nedir la? leğene falan alemiyat mı yapıyorlar? :d Plastik cerrahi nedir la? Leğene falan alemiyat mı yapıyorlar? :D
sözü paylaş

uzun boylu kızlar saçlarını kısa kestirmesin. vileda sopası gibi geziyorlar. Uzun boylu kızlar saçlarını kısa kestirmesin. Vileda sopası gibi geziyorlar.
sözü paylaş

Benzer Konular