resimli güzel sözler
kanik: Oysa ne guzelde seviuorum taklidi yapmisti hayran kalmistim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için kanik tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Başarı Sözleri: Ay doğarken bir söğüdün arkasından,gül yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma...
sözü paylaş

Ölümsüz Sözler: İmam Gazaliilediğin gibi yaşa, şüphesiz bir gün öleceksin. Dilediğini sev, kuşkusuz sen bir gün ondan ayrılacaksın.belki ölümle.. dilediğini yap, kuşkusuz sen bir gün yaptığından yargılanacaksın..
sözü paylaş

Etkileyici Sözler: Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
sözü paylaş

Kazakistan Atasözleri: İyiliğe iyilik her kişinin karı, kötülüğe iyilik er kişinin karı.
sözü paylaş

sizi de kıracaklar bizim gibi en güvendiğiniz yerden, çünkü insan her zaman en güvendiği yerden alır en büyük darbeyi. Sizi de kıracaklar bizim gibi en güvendiğiniz yerden, çünkü insan her zaman en güvendiği yerden alır en büyük darbeyi.
sözü paylaş

öyle bir çıkıp gel ki, hoşgeldinlerin en güzelini, hiç söylenmemişlerini söyleyeyim Öyle bir çıkıp gel ki, hoşgeldinlerin en güzelini, hiç söylenmemişlerini söyleyeyim...
sözü paylaş

sabrımı deneme! öfkeme gömerim bu aşkı! yasını sen tutarsın! Sabrımı deneme! Öfkeme gömerim bu aşkı! Yasını sen tutarsın!
sözü paylaşçeşme bugün harikaydı ya. oradan da bodruma geçiyorum şimdi. evde gezmek harika :) Çeşme bugün harikaydı ya. Oradan da bodruma geçiyorum şimdi. Evde gezmek harika :)
sözü paylaş

1.90 boyunda kız mı olur? ben onun üstüne çıkıp intihar ederim. 1.90 boyunda kız mı olur? Ben onun üstüne çıkıp intihar ederim.
sözü paylaş

+alo polis mi? -evet buyrun? +2 kız benim için kavga ediyor. -eee ne güzel işte. +ama çirkin olanı kazanmak üzere. -oha! dayan geliyoruz. +Alo polis mi? -Evet buyrun? +2 kız benim için kavga ediyor. -Eee ne güzel işte. +Ama çirkin olanı kazanmak üzere. -Oha! Dayan geliyoruz.
sözü paylaş

Benzer Konular