resimli komik sözler
nazz: Arkadsim kivircik sacli oldugum icin boynuzlu bonus dedidedi bende ona karsilik boynuzlarimla teperim seni dedim guldu
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için nazz tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İsyankar Sözler: GEL ISYANIM OL GEL GÜNAHIM OL NE GELIRSE GELSIN BASIMA SONUNDA SEBEB YETERKI SE OL BIRICIGIMMMM
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Sevmek yürek işidir, kaldı mı kalıyor işte. Bazen yürekte, bazen ise yüreksizde.
sözü paylaş

Anlamlı Sözler: Hayatta en acı şey, merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır.
sözü paylaş

Psikopat Sözler: Haydi bırak elimi çek git yolun gözüktü beni bende bırak. (Sadece sen kal)
sözü paylaş

bu hayat hep böyle mi olur anne? düşen hep yerde mi kalır. Bu hayat hep böyle mi olur anne? Düşen hep yerde mi kalır.
sözü paylaş

dengesizlere ayar verecek terazi değilim ben. ne istediğini ve neyi istemediğini bilsin şu insanoğlu. varım diyen adam gibi var olsun. bırakıp giden sonsuza dek yok olsun. Dengesizlere ayar verecek terazi değilim ben. Ne istediğini ve neyi istemediğini bilsin şu insanoğlu. Varım diyen adam gibi var olsun. Bırakıp giden sonsuza dek yok olsun.
sözü paylaş

telefonu açtığında söze ne istiyon yine diyerek başlıyor ya gel de isteme. (: Telefonu açtığında söze 'ne istiyon yine' diyerek başlıyor ya gel de isteme. (:
sözü paylaşküçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ? :) Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; 'Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?' :)
sözü paylaş

balığa isim koymak da ne oluyor? seslensen sanki duycak, diyelim ki duydu 3 saniye sonra unutçak zaten. :d Balığa isim koymak da ne oluyor? Seslensen sanki duycak, diyelim ki duydu 3 saniye sonra unutçak zaten. :D
sözü paylaş

kullanıcı adının sonuna; doğum tarihini koyan insanları anlıyorum da, yaşadığı şehrin plaka kodunu koyanları anlayamıyorum araba mısın sen? Kullanıcı adının sonuna; doğum tarihini koyan insanları anlıyorum da, yaşadığı şehrin plaka kodunu koyanları anlayamıyorum araba mısın sen?
sözü paylaş

Benzer Konular