resimli güzel sözler
melisa dal: Bikerde yasamktan bikma..
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için melisa dal tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Anneler Günü Mesajları: Annecim, biriciğim Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM Anneler günün kutlu olsun!!!
sözü paylaş

Hüzünlü Sözler: Fazla bir şey istemiyorum. Mutluluğu ve huzuru bir arada yaşayayım yeter. Tamam biraz fazla oldu ama olsun. Olmaz mı? Evet bence de olmaz.
sözü paylaş

Alman Atasözleri: Göze göz, dişe diş
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Akıllı kadın, nerede salak olacağını bilendir.
sözü paylaş

aramızdaki mesafe, yorgan kavgası yapmamıza sebep olsun sevgilim. Aramızdaki mesafe, yorgan kavgası yapmamıza sebep olsun sevgilim.
sözü paylaş

yüreğim, toparlan gidiyoruz. kalakalmak yakışmadı bize. bir adım atalım hadi. yâr deyip susalım, yardandır deyip razı olalım. Yüreğim, toparlan gidiyoruz. Kalakalmak yakışmadı bize. Bir adım atalım hadi. Yâr deyip susalım, Yar'dandır deyip razı olalım.
sözü paylaş

bir insan ne kadar merhametliyse, o kadar çok kazık yer Bir insan ne kadar merhametliyse, o kadar çok kazık yer...
sözü paylaştürk erkeğinin elinden iki şeyi alamazsınız. sevdiği kızı ve dövdüğü erkeği. :) Türk erkeğinin elinden iki şeyi alamazsınız. sevdiği kızı ve dövdüğü erkeği. :)
sözü paylaş

en nefret ettiğim şey; tanıştırdığım iki arkadaşımın benden daha iyi ve yakın olmalarıdır. En nefret ettiğim şey; tanıştırdığım iki arkadaşımın benden daha iyi ve yakın olmalarıdır.
sözü paylaş

eros, yaşlandın mı ? ! okun gideceği yeri göremiyorsun.. ya bir imkansıza , ya da bir hayırsıza denk getiriyorsun. Eros, yaşlandın mı ? ! Ok'un gideceği yeri göremiyorsun.. Ya bir imkansıza , ya da bir hayırsıza denk getiriyorsun.
sözü paylaş

Benzer Konular