resimli komik sözler
Sinsirella : Çok saçma ...
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Sinsirella tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kadınlar İçin Sözler: Bir kadın ona ettiğiniz bir sözü yıllarca saklayıp gerektiği yerde müsait yerinize sokabilir.
sözü paylaş

Kırıcı Sözler: Bana bir sandalyenin sabrını ver ki, tüm götlere rağmen ayakta durabileyim!
sözü paylaş

Son Sözler: O irmikleri neden aldın Nurhan, helva mı yapıcan? Niye?
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Sana ruh üflendiğinde sen bir kadının karnındasın. Ağladığında bir kadının kucağındasın. Aşık olduğunda bir kadının kalbindesin. O'na güzel davran.
sözü paylaş

başını onun omzuna dayayıp lütfen beni terk etme diye yalvaracağına, alnını secdeye koyup kalbime göre ver allahım de! Başını o'nun omzuna dayayıp lütfen beni terk etme diye yalvaracağına, alnını secdeye koyup kalbime göre ver Allah'ım de!
sözü paylaş

kalıcı ol dedim hayatımda. kal, acı ol demedim! Kalıcı ol dedim hayatımda. 'Kal, acı ol' demedim!
sözü paylaş

sen ve ben avuç kadar yüreğe sıkışmış iki düş üz aslında. sen benim düşlerimdesin; hatta belki de düşlerim sensin öyle ya, gözümü her kapattığımda aklıma il düşensin. Sen ve ben Avuç kadar yüreğe sıkışmış iki 'düş' üz aslında. Sen benim 'düş'lerimdesin; hatta belki de 'düş'lerim sensin... Öyle ya, gözümü her kapattığımda aklıma il düşensin.
sözü paylaşelin oğlu salata yapar adını sezar koyar, biz yapınca çoban koyuyoruz. çok mütevazı bi milletiz valla. Elin oğlu salata yapar adını Sezar koyar, biz yapınca Çoban koyuyoruz. Çok mütevazı bi milletiz valla.
sözü paylaş

babamla kavga edince o sinirle cezalısın odana çık! dedi. ama bizim ev tek katlı. fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam. Babamla kavga edince o sinirle 'cezalısın odana çık!' dedi. Ama bizim ev tek katlı. Fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. Bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.
sözü paylaş

kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. deliliğin hangi evresi ki bu acep? Kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. Deliliğin hangi evresi ki bu acep?
sözü paylaş

Benzer Konular