resimli güzel sözler
gizem: ben seni iki mavinin arasında sevdim
denizin hemen ütünde
gökyüzünün biraz altında
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için gizem tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Manalı Sözler: ?Hiç kimsenin hayatında önemsiz gün diye bir şey yoktur.? A.Woollcot
sözü paylaş

Pişmanlık Sözleri: Bugün yaşanması mümkün iken ertelediğin her şey yarının pişmanlığıdır.
sözü paylaş

Öğrenci Sözleri: Öğrenci dediğin çektiği kopyadan belli olur.
sözü paylaş

Sihirli Sözler: Bir ihtimalken bile güzelsin...
sözü paylaş

gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun? Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?
sözü paylaş

ölmek dert değil de; mezarıma gelirsen kalkıpta sarılamamak koyar bana. Ölmek dert değil de; mezarıma gelirsen kalkıpta sarılamamak koyar bana.
sözü paylaş

masada yarım bırakılmış bir bardak çay gibiyim. bekledikçe soğuyorum yaşamaktan. Masada yarım bırakılmış bir bardak çay gibiyim. Bekledikçe soğuyorum yaşamaktan.
sözü paylaşbirbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede göremezsiniz. Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede göremezsiniz.
sözü paylaş

ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor. Ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. Ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.
sözü paylaş

kızın instagramda 35k takipçisi var. arkadaşım bana bu kız bakar mı? diyo. beni tavlamaya çalışsan daha çok şansın olur o kız sana bakar mı? Kızın instagramda 35k takipçisi var. Arkadaşım bana 'bu kız bakar mı?' diyo. Beni tavlamaya çalışsan daha çok şansın olur o kız sana bakar mı?
sözü paylaş

Benzer Konular