resimli komik sözler
şemdi: Güzel aslinda beyendim
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için şemdi tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Karşılıksız Aşk Sözleri: Kafam güzelken beni hep seviyorsun be zalim!
sözü paylaş

Damardan Sözler: ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana
sözü paylaş

Davetiye Sözleri: Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.
sözü paylaş

İlginç Sözler: Hakkımı aradım meşgul çıktı.
sözü paylaş

ıçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar. İçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! Onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar.
sözü paylaş

acımı kalbime gömüp her şeye eyvallah dedim de bir tek senli konularda eyvallah derken ciğerlerimin acıdığını hissettim. Acımı kalbime gömüp her şeye eyvallah dedim de bir tek senli konularda eyvallah derken ciğerlerimin acıdığını hissettim.
sözü paylaş

ınsan kaybederse; çok değer vermekten, kızamamaktan, kıyamamaktan, üzememekten ve her şeyi alttan almaktan kaybeder. İnsan kaybederse; çok değer vermekten, kızamamaktan, kıyamamaktan, üzememekten ve her şeyi alttan almaktan kaybeder.
sözü paylaşyabancı ailelerde çocuk odasının kapısı açık bile olsa kapıyı çalıyorlar. bizimkiler kitli kapıyı zorluyor :) Yabancı ailelerde çocuk odasının kapısı açık bile olsa kapıyı çalıyorlar. Bizimkiler kitli kapıyı zorluyor :)
sözü paylaş

küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ? :) Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; 'Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?' :)
sözü paylaş

benim ingilizceye olan sempatimi thank you very much, deperim önden kaç diyen arkadaşlarım bitirdi. Benim ingilizceye olan sempatimi 'thank you very much, deperim önden kaç' diyen arkadaşlarım bitirdi.
sözü paylaş

Benzer Konular