resimli güzel sözler
Yanliz: Ozlemekmis oysa sevmek
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Yanliz tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Şoför Sözleri: Biz Şöförüz Popcu Değiliz Biz Şöförüz reklam Değiliz!
sözü paylaş

Alman Atasözleri: Brechend voll : tıklım tıklım dolu
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
sözü paylaş

Atarlı Sözler: Lafta adam, özde madamsınız, tekrar söylüyorum alayınız yalansınız!
sözü paylaş

bizler kalbimiz kırık olduğu için uyuyamıyoruz. ne tarafına yatarsan yat, batıyor işte. Bizler kalbimiz kırık olduğu için uyuyamıyoruz. Ne tarafına yatarsan yat, batıyor işte.
sözü paylaş

benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında. Benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında.
sözü paylaş

ne zaman seni unutmak için gitsem, bu şehirden; bir şey unuttum deyip hep geri döndüm Ne zaman seni unutmak için gitsem, bu şehirden; bir şey unuttum deyip hep geri döndüm...
sözü paylaş 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :) 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :)
sözü paylaş

seni öyle bi cümleye sokarım ki  şerefsizim  kelimesinde gizli özne olursun. :) Seni öyle bi cümleye sokarım ki ' şerefsizim ' kelimesinde gizli özne olursun. :)
sözü paylaş

lisede cüzdan bulmuştuk, içinde para yoktu. sahibini aradık, adam cüzdanda 50 lira param vardı deyip daha bizden para almıştı. ıyilik yapmayı o gün bıraktım :) Lisede cüzdan bulmuştuk, içinde para yoktu. Sahibini aradık, adam 'cüzdanda 50 lira param vardı' deyip daha bizden para almıştı. İyilik yapmayı o gün bıraktım :)
sözü paylaş

Benzer Konular