resimli güzel sözler
sertap: Seni sensiz günlere say. Gercekten sözler anlamli teşekkürler herkese.
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sertap tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Almanca Sözler: Die Männar sind Lügner Anlamı = Erkekler sahtekârdır.
sözü paylaş

Efkarlı Sözler: Sen Olmayınca Yanımda Neler düşünüyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum.
sözü paylaş

Ağır Sözler: Bir ihtimal daha var. Sanırım O da gitmek.
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Söyleyecek çok şeyi olan bir kadın susuyorsa, sessizliği sağır edici olabilir!
sözü paylaş

ne kadar bitirirsem bitireyim, kader izin vermezse bitmiyor bazı hikayeler. Ne kadar bitirirsem bitireyim, kader izin vermezse bitmiyor bazı hikayeler.
sözü paylaş

olur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırına Olur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırına...
sözü paylaş

en çok da ne zaman canım yanıyor biliyor musun? gerçekten sevilmediğimi düşündüğümde. En çok da ne zaman canım yanıyor biliyor musun? Gerçekten sevilmediğimi düşündüğümde.
sözü paylaşsokakta yürürken el ele tutuşanların %86sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :) Sokakta yürürken el ele tutuşanların %86'sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? Bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :)
sözü paylaş

do you speak english? +oo ayıp ediyon. i am çatır çatır speak english. Do you speak english? +Oo ayıp ediyon. I am çatır çatır speak english.
sözü paylaş

ıngilizcemizi geliştirmek icin ev arkaşıma artık ingilizce konuşalım dedim. 2 haftadır konuşmuyoz. İngilizcemizi geliştirmek icin ev arkaşıma 'artık ingilizce konuşalım' dedim. 2 haftadır konuşmuyoz.
sözü paylaş

Benzer Konular