resimli güzel sözler
Baran: Hayalde olsa xoşti
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Baran tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Doğru Sözler: Aşkın Acısı öLümün Yarısıdır.
sözü paylaş

Zehir Sözler: Küfür edesim var, sığamadığım o kalplerin her zerresine!
sözü paylaş

Aşık Edici Sözler: Düşlerim var benim gecelere sakladığım, gülüşlerim var benim gözyaşlarıma sakladığım, yüreğim kalbim var benim yalnız sana sana sakladığım.
sözü paylaş

Ağır Sözler: ßeni Görüp Kendini Sınama?Sadece Görebildiğin Kadarım?Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım?
sözü paylaş

kalbini camdan yaparsan kıran çok olur; demirden yaparsan sonu pas olur. denizden yap ki; giren kaybolsun. yüzme bilen kurtulsun, bilmeyen boğulsun! Kalbini camdan yaparsan kıran çok olur; demirden yaparsan sonu pas olur. Denizden yap ki; giren kaybolsun. Yüzme bilen kurtulsun, bilmeyen boğulsun!
sözü paylaş

gel seninle bir kez daha ağlayalım. yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara Gel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara...
sözü paylaş

kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. sadece bana ait olan. Kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. Sadece bana ait olan.
sözü paylaşkız benim amca oğluna benziyor. gelmiş burada güzellik sırları paylaşıyor bırak allah aşkına paylaşma. sır olarak kalsın sende. Kız benim amca oğluna benziyor. Gelmiş burada güzellik sırları paylaşıyor... Bırak Allah aşkına paylaşma. Sır olarak kalsın sende.
sözü paylaş

sanırım sinekler beni çekici buluyor. Sanırım sinekler beni çekici buluyor.
sözü paylaş

hep, bir zenciyi çamaşır suyuyla yıkayıp ortaya çıkacak rengi görmek istemişimdir. kısmet olmadı. :)) Hep, bir zenciyi çamaşır suyuyla yıkayıp ortaya çıkacak rengi görmek istemişimdir. Kısmet olmadı. :))
sözü paylaş

Benzer Konular