resimli güzel sözler
sertap: On numara beş yıldız duygu yokluuuuu
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sertap tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Araba Yazıları: Sev beni seveyim seni.
sözü paylaş

Yararlı Sözler: Kendine iyi davran, çünkü yanında kendinden başka kimse kalmıyor.
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Yalnızlığın bir odada tek başına kalmak olduğunu sanıyordu. Oysa yalnızlığın sadece kalabalıklarda hissedilebileceğini bilmiyordu.
sözü paylaş

Duygusal Sözler: Yanlış insanlarla çok zaman harcamışım, özür dilerim yüreğim senden.
sözü paylaş

kırmaya korktuğun kişi seni iki dakikada paramparça eder Kırmaya korktuğun kişi seni iki dakikada paramparça eder...
sözü paylaş

sevmek, sevdiğin insandan faydalanmak değildir. onun mutluluk ve saadeti için bir şeyler yapmaktır. Sevmek, sevdiğin insandan faydalanmak değildir. Onun mutluluk ve saadeti için bir şeyler yapmaktır.
sözü paylaş

düşme! düştün mü başucunda bir tek anan olur, gerisi yalan olur! Düşme! Düştün mü başucunda bir tek anan olur, gerisi yalan olur!
sözü paylaşbence 2 diyetisyene birden gitmek lazım. bir tanesinin verdiği yemekle karın doymuyor. Bence 2 diyetisyene birden gitmek lazım. Bir tanesinin verdiği yemekle karın doymuyor.
sözü paylaş

sene 92, babamla parka gitmiştik. babam kadınları keserken ben de salıncakta sallanıyodum. sonra kafamın üstüne düştüm. geldi bir de o düvdü niye düştün diye. Sene 92, babamla parka gitmiştik. Babam kadınları keserken ben de salıncakta sallanıyodum. Sonra kafamın üstüne düştüm. Geldi bir de o düvdü 'niye düştün' diye.
sözü paylaş

ebeveynler, kızınız msj yazarken yüzünde aptal bi gülümseme oluşuyorsa o mesajı sevgilisine atıyordur(: Ebeveynler, kızınız msj yazarken yüzünde aptal bi gülümseme oluşuyorsa o mesajı sevgilisine atıyordur(:
sözü paylaş

Benzer Konular