resimli güzel sözler
Busranur: Kaza Yapan Soforun Dedigi Gibiydi Hersey
_Bir Anda Cikti Karsima Ne Yapacagimi Bilemedim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Busranur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Facebook Sözleri: Aslında hiç kimse ne facebook profil resmi kadar güzel ne de kimlik fotoğrafı kadar çirkin. (:
sözü paylaş

Koyan Laflar: Ufacık veletlerin bile el ele gezdiği bir pazar gününe, kendimi dışarıya çıkartmak istemiyorum.
sözü paylaş

Mutsuzluk Sözleri: Mutluluk geçiciymiş. Geçerken bize de uğrasa hiç fena olmaz hani.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Para iyi bir uşak, kötü bir efendidir.
sözü paylaş

sarılmak istiyorum; seni hiç bırakmayacağımı hissettirene kadar. Sarılmak istiyorum; seni hiç bırakmayacağımı hissettirene kadar.
sözü paylaş

sen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayan Sen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayan...
sözü paylaş

uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım. Uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. Uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. Yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. Sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım.
sözü paylaşsevdiğim kızın kolunu ısırdım, bu saatten sonra benimsin dedim. ınşallah aşıların tamdır dedi. :) Sevdiğim kızın kolunu ısırdım, 'bu saatten sonra benimsin' dedim. İnşallah aşıların tamdır dedi. :)
sözü paylaş

uzun saç kadına, bıyık adama yakışır. lütfen birbirinize özenmeyin. Uzun saç kadına, bıyık adama yakışır. Lütfen birbirinize özenmeyin.
sözü paylaş

az önce elektrikler kesildi mum ışığında babam duvarda gölgemi gördü. gölgen bile insana benzemiyor, nası bi yaratıkısın deyip dövdü yine :) Az önce elektrikler kesildi mum ışığında babam duvarda gölgemi gördü. Gölgen bile insana benzemiyor, nası bi yaratıkısın deyip dövdü yine :)
sözü paylaş

Benzer Konular