resimli güzel sözler
Mehmet: Sevgi çok sevmek ama asla kavusamamaktir.
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Mehmet tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Özel Sözler: Gönül almayı bilmeyene, ömür emanet edilmez.
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım
sözü paylaş

Psikopat Sözler: şiMdİ AğlarIm yarın susarım Gözümdeki her damla yaşın hesabını gün gelir sorarım!
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Hem kız, hem baldırı düz hem de ucuz olur mu.
sözü paylaş

aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. en iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak verin. Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak verin.
sözü paylaş

ey adına aşk dediğim sevdam. yüreğime yazdım bir kere seni. gücün yeter mi ki silmeye Ey adına aşk dediğim sevdam. Yüreğime yazdım bir kere seni. Gücün yeter mi ki silmeye...
sözü paylaş

benim seninle bir alıp veremediğim yok. sadece verip de bir daha geri alamadığım yüreğim var! Benim seninle bir alıp veremediğim yok. Sadece verip de bir daha geri alamadığım yüreğim var!
sözü paylaşarkadaşım internetten nasıl dolandırıcı olunur diye bir kitap almış, 2 ay olmuş hala kitabı göndermemişler. Arkadaşım internetten nasıl dolandırıcı olunur diye bir kitap almış, 2 ay olmuş hala kitabı göndermemişler.
sözü paylaş

fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. polisi arayıp kendini ihbar etti. Fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. Polisi arayıp kendini ihbar etti.
sözü paylaş

kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim. Kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.
sözü paylaş

Benzer Konular