resimli komik sözler
A'li: Çok güldüm ya güzel
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için A'li tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Araba Sözleri: Bağrı yanık.
sözü paylaş

Havalı Sözler: Çok uZaqa qiTme oqLuM ßeNde herşeY ßoL
sözü paylaş

Yararlı Sözler: İnsanlar seni hep en son yaptığın şeyle hatırlar ve ömrün boyunca verdiğin emek tek bir hatayla silinebilir.
sözü paylaş

İngilizce Aşk Sözleri: wher are you im so bad if i tell you wood you come back-nerdesin cok kotuyum don desem donermisin
sözü paylaş

oysa ben her an sana bakmak, bir sözünü kaçırmamak; bir kıpırdanışını, yüzünün her an değişen bütün gölgelerini izlemek, her an yeni sözler bulup söylemek istiyorum. her mevsimde, her gittiğimiz yerde, insanlarla ve insanlarsız, aşkın değişen yansımalarını görmek istiyorum. bütün bunlar beni yoruyor. sen orada duruyorsun ve beni seyrediyorsun sadece. senin için sevmek, su içmek gibi rahat bir eylem. Oysa ben her an sana bakmak, bir sözünü kaçırmamak; bir kıpırdanışını, yüzünün her an değişen bütün gölgelerini izlemek, her an yeni sözler bulup söylemek istiyorum. Her mevsimde, her gittiğimiz yerde, insanlarla ve insanlarsız, aşkın değişen yansımalarını görmek istiyorum. Bütün bunlar beni yoruyor. Sen orada duruyorsun ve beni seyrediyorsun sadece. Senin için sevmek, su içmek gibi rahat bir eylem.
sözü paylaş

her gecenin bir sabahı, her gidişin bir dönüşü vardır. Her gecenin bir sabahı, her gidişin bir dönüşü vardır.
sözü paylaş

ben sana; dağımda kar olmayı, gönlümde yar olmayı, ömrümde yer almayı hediye ettim. sen ise; sahte aşklara sığınmayı, tek başına ağlamayı, yalan yanlış yaşamayı tercih ettin. susup, izlemekten başka yapacak bir şey yok. Ben sana; dağımda kar olmayı, gönlümde yar olmayı, ömrümde yer almayı hediye ettim. Sen ise; sahte aşklara sığınmayı, tek başına ağlamayı, yalan yanlış yaşamayı tercih ettin. Susup, izlemekten başka yapacak bir şey yok.
sözü paylaşçikolatamı bölüp fazla olan tarafını kendim yer, az tarafını da sana veririm. severiz ama salak da değiliz çok şükür. Çikolatamı bölüp fazla olan tarafını kendim yer, az tarafını da sana veririm. Severiz ama salak da değiliz çok şükür.
sözü paylaş

5 dakikada hazırlanıp işe giden insanları anlamıyorum. aynını ben denedim, işe boxerla gittim. 5 dakikada hazırlanıp işe giden insanları anlamıyorum. Aynını ben denedim, işe boxerla gittim.
sözü paylaş

fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim. Fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim.
sözü paylaş

Benzer Konular