resimli güzel sözler
sultan : yorumlariniz çok güzel
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sultan tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Dünya İle İlgili Sözler: Hayat beklentilerle doludur ama o beklentiler hayatta değildir.
sözü paylaş

Dokunaklı Sözler: seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you
sözü paylaş

Araba Yazıları: Hatalı sollama, sılaya kara haber yollama.
sözü paylaş

Felsefi Sözler: İnsan uçurumun kenarına varmadan kanatlanmaz. KAZANCAKIS
sözü paylaş

elimde olsa unuturdum ama ne yapabilirdim, kalbimdeydi. Elimde olsa unuturdum ama ne yapabilirdim, kalbimdeydi.
sözü paylaş

tek bir duam var sevgili. allahim benden hariç herkese haram kılsın seni. Tek bir duam var sevgili. Allah'im benden hariç herkese haram kılsın seni.
sözü paylaş

herkes nefes aldığını görür ama nasıl yaşadığını, hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl ayakta kaldığını bir sen bilirsin. Herkes nefes aldığını görür ama nasıl yaşadığını, hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl ayakta kaldığını bir sen bilirsin.
sözü paylaşmillet köpeğini bile psikoloğa götürüyor, ailem beni bir kere bile götürmedi. sonra buzdolabına uçan tekme atınca ben suçlu oluyorum. Millet köpeğini bile psikoloğa götürüyor, ailem beni bir kere bile götürmedi. Sonra buzdolabına uçan tekme atınca ben suçlu oluyorum.
sözü paylaş

yılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. yuppiii. Yılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. Yuppiii.
sözü paylaş

mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz.. mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz..
sözü paylaş

Benzer Konular