resimli güzel sözler
Ali g.: Keşke ben de böyle sevebilen birini bulabilsem.
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Ali g. tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sert Sözler: Gidecek olan kararını vermişse gönülden, bana sadece kapıları açmak düşer!
sözü paylaş

İlginç Sözler: sevgilimle gidiceğim yer morg her gece içerim kırmızı tuborg
sözü paylaş

Nefret Sözleri: Ya sen kendinden ne güzel nefret ettirtiyorsun öyle!
sözü paylaş

Hz Ali Sözleri: Birisinin suçunu bağışladıktan sonra pişman olma, Cezalandırdığın zamanda sevinme.
sözü paylaş

biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz. Biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. Ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.
sözü paylaş

kadın nazlıdır,kadın saklıdır,kadın ulaşılması zor olandır,kadın gizlidir,kadın beklenendir ve bütün kadınlar bu yüzden güzeldir. Kadın Nazlıdır,Kadın SakLıdır,Kadın ULaşılması Zor oLandır,Kadın GizLidir,Kadın BekLenendir ve Bütün KadınLar Bu Yüzden GüzeLdir.
sözü paylaş

yüzün de olmasaydı, dünyayı yumuşatan o yaz bulutu gülüşün. günlerim neye benzerdi ya ömrüm? Yüzün de olmasaydı, dünyayı yumuşatan o yaz bulutu gülüşün. Günlerim neye benzerdi ya ömrüm?
sözü paylaşprofilinde manken yazan kızları hayatım boyunca bir defilede görmedim. sanırım marketlerde çukulata tanıtımında görev alıyorlar. Profilinde 'manken' yazan kızları hayatım boyunca bir defilede görmedim. Sanırım marketlerde çukulata tanıtımında görev alıyorlar.
sözü paylaş

deli sormuş deliye, sence aşk nedir diye. deli gülmüş deliye, ben neden delirdim diye. :) Deli sormuş deliye, sence aşk nedir diye. Deli gülmüş deliye, ben neden delirdim diye. :)
sözü paylaş

bir bardağı ben kırsam sakarım. annem kırsa nazar. babam kırsa o bardağın orada ne işi var. Bir bardağı ben kırsam sakarım. Annem kırsa nazar. Babam kırsa o bardağın orada ne işi var.
sözü paylaş

Benzer Konular