resimli komik sözler
elifnaz: sevdim sözleri çok komik
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için elifnaz tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Bayram Mesajları: Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin
sözü paylaş

Motivasyon Sözleri: Ağlayan birine 'Ne oldu' demeyeceksin, sarılacaksın.
sözü paylaş

Erkekler İçin Sözler: Bir erkek işten sonra eve gitmek için acele ediyorsa, o kılıbık değil, iyi bir koca ve iyi bir babadır!
sözü paylaş

Bilinmeyen Sözler: Atı alan üsküdarı belki geçer, ama ahı alan 'Sıratı' nasıl geçer?
sözü paylaş

o gemi, sığındığı limanı özleseydi bütün dalgalara dayanır, yine de gelirdi. O gemi, sığındığı limanı özleseydi bütün dalgalara dayanır, yine de gelirdi.
sözü paylaş

gözlerin değil, sözlerin keskinliği önemlidir. Gözlerin değil, sözlerin keskinliği önemlidir.
sözü paylaş

bir yanda hakkını ödeyemediklerim, diğer yanda hakkımı helal etmediklerim. herkes hayatımda yerini aldı. kimi başımın üstünde, kimi ayaklarımın altında! Bir yanda hakkını ödeyemediklerim, diğer yanda hakkımı helal etmediklerim. Herkes hayatımda yerini aldı. Kimi başımın üstünde, kimi ayaklarımın altında!
sözü paylaşkadın hava soğuk diye çocuğu öyle bir giydirmiş ki çocuk olmuş sana astronot. sokakta mı yürüyor ayda mı belli değil. Kadın hava soğuk diye çocuğu öyle bir giydirmiş ki çocuk olmuş sana astronot. Sokakta mı yürüyor Ay'da mı belli değil.
sözü paylaş

bilgisayarına indirdiği resimlere asdasdasd diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin. Bilgisayarına indirdiği resimlere 'asdasdasd' diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin.
sözü paylaş

kadınlar 30 yaşına kadar trip, 30 yaşından sonra terlik atarlar. :) Kadınlar 30 yaşına kadar trip, 30 yaşından sonra terlik atarlar. :)
sözü paylaş

Benzer Konular