resimli komik sözler
damla: Ay bayıldım ya gülmek ten karnım aridi ya supeerrrrrr
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için damla tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sıradan Sözler: yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle.
sözü paylaş

Yararlı Sözler: Daha iyisini yapamayacağın bir şeyi eleştirme.
sözü paylaş

Dertli Sözler: Ne kadar mutlu ettiysek, o kadar yalnız kaldık.
sözü paylaş

Düşündüren Sözler: Kimse kimseyi tanıyamaz, tanıdığımızı sanırız. Tanıdığımız kadarına inanırız. Eğer gerçekten tanısak bırakın aşkı filan, kimse kimseyle arkadaş bile olamaz.
sözü paylaş

özledin mi deseler düşünmeden hayır derim; düşünürsem sesim titrer, gözlerim dolar kilitlenirim. Özledin mi deseler düşünmeden hayır derim; Düşünürsem sesim titrer, gözlerim dolar kilitlenirim.
sözü paylaş

öyle bir dokundun ki kalbime, bendeki ben gitti. bir tek sen kaldın geriye. ve her günüm yaşadığım her an nereye baksam sen. Öyle bir dokundun ki kalbime, bendeki ben gitti. Bir tek sen kaldın geriye. Ve her günüm yaşadığım her an nereye baksam sen.
sözü paylaş

sen hep gülümse yüzüme, varsın dünya yüzünü assın bana. Sen hep gülümse yüzüme, varsın dünya yüzünü assın bana.
sözü paylaşrenkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü. Renkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. Kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü.
sözü paylaş

geçen gün faceden babama arkadaşlık isteği yolladım, sen benim arkadaşım mısın lan deyip dövdü. Geçen gün faceden babama arkadaşlık isteği yolladım, 'sen benim arkadaşım mısın lan' deyip dövdü.
sözü paylaş

güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım yapacak bir şey yok yani. Güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım... Yapacak bir şey yok yani.
sözü paylaş

Benzer Konular