resimli komik sözler
zühal: Kız bir haftadır rejimdeyim diye instadan durum paylaşıyor bugün gördüm hakikatende rejimde 1 leğen salata 2 dönüm orman yedi
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için zühal tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Özlem Sözleri: Özlüyor muyum? Evet. Peki bunu söyler miyim? Hayır.
sözü paylaş

Mevlana Sözleri: Aşk altın değildir, saklanmaz. Aşıkın bütün sırları meydandadır..
sözü paylaş

Laf Sokucu Sözler: Beni kimin taktığı değil, benim kimi nereme taktığım önemli!
sözü paylaş

Nefret Sözleri: SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!
sözü paylaş

ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir. Ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir.
sözü paylaş

ben fobim yoktur aslında. yüksekten korkmam mesela, iğneden köpekten gök gürültüsünden de. ama içim titriyor gülümsemene bir şey olacak diye. Ben fobim yoktur aslında. Yüksekten korkmam mesela, iğneden köpekten gök gürültüsünden de. Ama içim titriyor gülümsemene bir şey olacak diye.
sözü paylaş

ben, sana ölümün kıyısında yaşama tutunmuş bir hayattan geliyorum. Ben, sana ölümün kıyısında yaşama tutunmuş bir hayattan geliyorum.
sözü paylaşevde gördüğüm karıncayı tam ezecektim ki ayağa kalktı; ezdirmem sanaaa kendimi, kafama sıkar giderim dedi. halaa şoktayım. Evde gördüğüm karıncayı tam ezecektim ki ayağa kalktı; 'Ezdirmem sanaaa kendimi, kafama sıkar giderim' dedi. Halaa şoktayım.
sözü paylaş

kardeşim sen meteoroloji okuyosun anlarsın, şu kızın havası kime bi söyle. Kardeşim sen meteoroloji okuyosun anlarsın, şu kızın havası kime bi söyle.
sözü paylaş

nineme trip atmayı öğretiyorum. şimdilik üf sana ne be gavurun tohumu! diyor. zamanla öğrenecek inşallah. Nineme trip atmayı öğretiyorum. Şimdilik 'Üf sana ne be gavurun tohumu!' diyor. Zamanla öğrenecek inşallah.
sözü paylaş

Benzer Konular