resimli güzel sözler
murşide: Sevgi dru ama insanlar yalan
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için murşide tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ağır Sözlü Sözler: Mazin kirlenmişse, lekesi çoksa; güzelliğin neye yarar şerefin yoksa!
sözü paylaş

Bomba Sözler: Pili bitmiş bir fotoğraf makinesi gibiyim, kimseyi çekemem bu saatten sonra.
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Kadını geçimsiz yapan sevgisizlik; sevgisini yok eden ilgisizliktir.
sözü paylaş

İğneli Sözler: Küfür etmiyor olmam, haketmediğin anlamına gelmiyor!
sözü paylaş

biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten. Biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.
sözü paylaş

herkesin bir hikayesi vardır. kimi kağıda kazır hikayesini, kimi etine kağıt yanınca, et gömülünce biter hikaye. Herkesin bir hikayesi vardır. Kimi kağıda kazır hikayesini, kimi etine... Kağıt yanınca, et gömülünce biter hikaye.
sözü paylaş

çocukluğumun en güzel yanıydı, uğur böceklerinin uğur getireceğine inanmak. Çocukluğumun en güzel yanıydı, uğur böceklerinin uğur getireceğine inanmak.
sözü paylaşdünyanın 4te 3ü suyla kaplı olduğundan hayallerimizin çoğunun suya düşmesi çok normal. ;) Dünyanın 4'te 3'ü suyla kaplı olduğundan hayallerimizin çoğunun suya düşmesi çok normal. ;)
sözü paylaş

telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi. Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
sözü paylaş

dışarıda yağmur yağarken uyumak güzel bi şey. dışarıda yağmur yağmazken de uyumak güzel bi şey. uyumak genel olarak güzel bi şey. Dışarıda yağmur yağarken uyumak güzel bi şey. Dışarıda yağmur yağmazken de uyumak güzel bi şey. Uyumak genel olarak güzel bi şey.
sözü paylaş

Benzer Konular