resimli güzel sözler
murşide: Herşy yalan be insanlr yaln
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için murşide tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Makara Sözler: Arabanızı fazla yıkamayın, üşütüp hasta olabilir
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Bahar çiçeğiyle güzeldir.
sözü paylaş

İhanet Sözleri: Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı
sözü paylaş

Zehir Sözler: Ben zeki bir adam değilim, ama üçkağıtçı birini nerede görsem tanırım!
sözü paylaş

ona gülmeyi ben öğrettim; o başkasına gülmeyi tercih etti. Ona gülmeyi ben öğrettim; o başkasına gülmeyi tercih etti.
sözü paylaş

gün gelir tıkanırsa nefesin. sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. sevmek dilenmek değildir arkadaş! Gün gelir tıkanırsa nefesin. Sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. Sevmek dilenmek değildir arkadaş!
sözü paylaş

kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum. Kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum... Ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. Ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum.
sözü paylaştavşan olmak da zor. hiç acelen yok ama her yere koşarak gidiyorsun. Tavşan olmak da zor. Hiç acelen yok ama her yere koşarak gidiyorsun.
sözü paylaş

sigaranın içinde petrol, nikotin, amonyak, fare zehri, siyanür var dedim, arkadaştan gelen cevap; olum biz yine ucuza alıyormuşuz. Sigaranın içinde petrol, nikotin, amonyak, fare zehri, siyanür var dedim, arkadaştan gelen cevap; Olum biz yine ucuza alıyormuşuz.
sözü paylaş

ıkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be. İkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be.
sözü paylaş

Benzer Konular