resimli komik sözler
guyFunny: gece gece karnıma ağrılar girdi yaa. alemsiniz :DDDD
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için guyFunny tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kadınlar İçin Sözler: Karanlıktan korkmasına rağmen siyahı bir o kadar seven canlıya kadın denir.
sözü paylaş

Bilinmeyen Sözler: Kaybedilen para mal, mülk geri gelir de, kaybedilen insanlık ve kişilik geri gelmez.
sözü paylaş

Dertli Sözler: Hala hayattan bir umudum varsa, senin gülüşün sayesinde.
sözü paylaş

Kıymetli Sözler: Bir erkek, bir bayana baktığı zaman, Annesinin ve kız kardeşininde bir bayan olduğunu düşünecek kadar 'ASİL' olmalıdır.
sözü paylaş

sen de ağlayacaksın merak etme. sadece yarına kaldı, yanına değil! Sen de ağlayacaksın merak etme. Sadece yarına kaldı, yanına değil!
sözü paylaş

bir gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz, yağan yağmur durur ama gönülde fırtına durmaz, her şey unutulur ama sevilen kişi asla. Bir Gül Kurur Ama Kalpteki Sevgi Kurumaz, Yağan Yağmur Durur Ama Gönülde Fırtına Durmaz, Her Şey Unutulur Ama Sevilen Kişi Asla.
sözü paylaş

kötü günde sırt dönene, zamanla değişip nankörleşene, merhametimi menfaat bilip sabrıma saflık diyene, niçin iyilik edeyim artık. geçti o günler! Kötü günde sırt dönene, zamanla değişip nankörleşene, merhametimi menfaat bilip sabrıma saflık diyene, niçin iyilik edeyim artık. Geçti o günler!
sözü paylaşvoleybolcu sevgilim vardı, kızın maçını izlemeye gitmiştim. yanımdaki dayı arkadaşına benimkini gösterip şuna bak, şuna demişti. durduk yere dayak yemiyim diye uzaklaşmıştım. Voleybolcu sevgilim vardı, kızın maçını izlemeye gitmiştim. Yanımdaki dayı arkadaşına benimkini gösterip 'şuna bak, şuna' demişti. Durduk yere dayak yemiyim diye uzaklaşmıştım.
sözü paylaş

etçil bir hayvan olan martıyı bile simide alıştıran bir milletiz, bize imkansızdan bahsetmeyin. Etçil bir hayvan olan martıyı bile simide alıştıran bir milletiz, bize imkansızdan bahsetmeyin.
sözü paylaş

en büyük hayranın olarak imzanı istiyorum ama nikah masasında ;) En büyük hayranın olarak imzanı istiyorum ama nikah masasında ;)
sözü paylaş

Benzer Konular