resimli güzel sözler
Hidayet: Ask denilen mechul kapını çalı verir önce umut verir sonra sokaga atı verir
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Hidayet tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Orijinal Sözler: Hiç sevmediği halde neden hep değerli olur bırakıp giden ve neden hiç düşünmeden teslim olur kalbin; o seni sevmemişken.
sözü paylaş

Sms Mesajları: bazen soylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum SENİ SEVİYORUM
sözü paylaş

Anneler Günü Mesajları: Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da Sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem
sözü paylaş

Elveda Sözleri: İncitmemek dilin susması, incinmemek kalbin susmasıdır. Kural bu! En çok seven, hep en önce terk edilir. Unutma; Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir!
sözü paylaş

sen benim özelimsin, kalbimin tek sahibi nefesimsin. en önemlisi sen benim için canımdaki cansın. Sen benim özelimsin, kalbimin tek sahibi nefesimsin. En önemlisi sen benim için canımdaki cansın.
sözü paylaş

dediler ki neden hep uzaklara bakıyorsun? dedim ki çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum. Dediler ki 'Neden hep uzaklara bakıyorsun?' Dedim ki 'Çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum'.
sözü paylaş

şeref şahtır, şöhret piyon. şöhretini kaybedersen 2 puan gider; şerefini kaybedersen oyun biter! Şeref şahtır, şöhret piyon. Şöhretini kaybedersen 2 puan gider; şerefini kaybedersen oyun biter!
sözü paylaşıki saattir serçe parmağıma bakıyorum; serçeye falan benzediği yok bunun. ne alakası var ya? İki saattir serçe parmağıma bakıyorum; serçeye falan benzediği yok bunun. Ne alakası var ya?
sözü paylaş

türklere özgü en büyük sevgi gösterisinden biri de pazarda kaybolan çocuğunu bulunca dövmek. Türklere özgü en büyük sevgi gösterisinden biri de pazarda kaybolan çocuğunu bulunca dövmek.
sözü paylaş

evet, teknolojiye güveniyoruz ama arabanın kapısını kilitledikten sonra kontrol etmeyecek kadar da değil. Evet, teknolojiye güveniyoruz ama arabanın kapısını kilitledikten sonra kontrol etmeyecek kadar da değil.
sözü paylaş

Benzer Konular