resimli güzel sözler
huseyin: bu siteye bayılıyorum en güzel sözler buradaymış
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için huseyin tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Hollandaca Sözler: jij bent heel lief Türkçesi = sen çok sevimlisin
sözü paylaş

Af Dileme Sözleri: af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
sözü paylaş

Çılgın Sözler: Hayatla Oyun Oynuyorum hep Düşeş Atıyorum Kendimi Seviyorum
sözü paylaş

o senin varlığını kaybederek sihirbaz olduğunu kanıtlıyorsa, sen de onu kalbine gömerek cellat olduğunu ispatlayacaksın! O senin varlığını kaybederek sihirbaz olduğunu kanıtlıyorsa, sen de onu kalbine gömerek cellat olduğunu ispatlayacaksın!
sözü paylaş

ne şair olabilirim ne de yazar. sadece senin ismini yazabilirim yüreğime. Ne şair olabilirim ne de yazar. Sadece senin ismini yazabilirim yüreğime.
sözü paylaş

onda ne buldun diye soran olursa, ne var ne yok onda buldum diye cevabım olur. 'Onda ne buldun' diye soran olursa, 'Ne var ne yok onda buldum' diye cevabım olur.
sözü paylaşsevgilisine hevesle atkı örmeye başlayıp daha yarıya gelmeden terk edilen kız hüznü var üzerimde. Sevgilisine hevesle atkı örmeye başlayıp daha yarıya gelmeden terk edilen kız hüznü var üzerimde.
sözü paylaş

tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :) Tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. Spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)
sözü paylaş

ya kızım dişlerini fırçalamamaktan dişlerin cumhuriyet altını gibi olmuş burada gelmişsin erkek dediğin şöyle olmalı, böyle olmalı diyorsun. Ya kızım dişlerini fırçalamamaktan dişlerin cumhuriyet altını gibi olmuş burada gelmişsin erkek dediğin şöyle olmalı, böyle olmalı diyorsun.
sözü paylaş

Benzer Konular