resimli güzel sözler
sezer: Her gün sana dua eden bir anneye sahip olman bile, Elhamdülillah demen için ne büyük bir sebep... Elhamdülillah...
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sezer tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Öfke Sözleri: yemin olsun Sana Gülersem Birdaha! Yemin Olsun Elini Tutarsam Birdaha Sen Kızdırdın beni Buda Sana Elvedam.
sözü paylaş

Gözlerle İlgili Sözler: Gezerken, gözlerini yanına almaya unutma ABAcott
sözü paylaş

Bomba Sözler: Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git
sözü paylaş

Havalı Sözler: beni örnek Al Sözlerimi Asla, Hareketlerimi örnek Al fakat yapma sonra kramp girer orana burana
sözü paylaş

allahım ! beni , ailemi ve bütün müslümanları kabir azabından , cehennem ateşinden koru.. bizleri rahmetinle sar .. ALLAH'ım ! Beni , Ailemi ve Bütün Müslümanları Kabir Azabından , Cehennem Ateşinden Koru.. Bizleri Rahmetinle Sar ..
sözü paylaş

sana değer veren kişinin peşinden git. çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur. Sana değer veren kişinin peşinden git. Çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.
sözü paylaş

en güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek. En güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek.
sözü paylaşotobüs durağa yanaşınca o nezih ortam nasıl da birden national geographice bağlıyor. Otobüs durağa yanaşınca o nezih ortam nasıl da birden National Geographic'e bağlıyor.
sözü paylaş

bi keresinde küçükken abimle parka gitmiştik. 2 tane kızı kedi severken görünce kızların dikkatini çekmek için beni zorla miyavlatmıştı. Bi keresinde küçükken abimle parka gitmiştik. 2 tane kızı kedi severken görünce kızların dikkatini çekmek için beni zorla miyavlatmıştı.
sözü paylaş

arkadaşlar lütfen dondurma çubuklarını yere atmayalım. sonra kuşlar onu kaykay sanıp mahallede artistik yapmaya çalışıyor. Arkadaşlar lütfen dondurma çubuklarını yere atmayalım. Sonra kuşlar onu kaykay sanıp mahallede artistik yapmaya çalışıyor.
sözü paylaş

Benzer Konular