resimli komik sözler
mihi: Güüüsseelll
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için mihi tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İsyankar Sözler: Kime canım deyip sarıldım ise daha dönmeden sırtımdan vurdular beni. Kime gönülden vuruldum ise daha konuşmadan kırdılar beni.
sözü paylaş

Sevgiliye Güzel Sözler: Sevgilim Sen benim gecelerimin Yıldızı Sabahlarımın Güneşi Kalbimin Hayat Damarları Ruhumun iLahısın Hayatım Sen Benim Dünyamın içinde Bir Dünyasın Seviyorum Seni Sevgilim
sözü paylaş

Mevlana Sözleri: Bir mumdan yakılan mumu gören, gerçekten de asıl mumu görmüştür. Düşünenlerin
sözü paylaş

Ağlatan Sözler: birgün sende herşeyin farkına varacaksın ama o zamn çok geç olacak....bana yaşattıklarının 2 katını yaşarsın 2 katı gözyaşı dökersin inş
sözü paylaş

kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. o yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim. Kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. O yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim.
sözü paylaş

farklıydık biz seninle. benim sevdikçe sevesim, senin sevildikçe gidesin geliyordu. Farklıydık biz seninle. Benim sevdikçe sevesim, senin sevildikçe gidesin geliyordu.
sözü paylaş

ıçe atılan her dert ruha yapışan bir ağırlık gibi yavaş yavaş yorar ve sonrasında çökertir insanı. İçe atılan her dert ruha yapışan bir ağırlık gibi yavaş yavaş yorar ve sonrasında çökertir insanı.
sözü paylaşhatuna foto atsana diyince şuan müsait değilim, müsait olunca atarım derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum. Hatuna 'foto atsana' diyince 'şuan müsait değilim, müsait olunca atarım' derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.
sözü paylaş

türk erkeği yanında sevgilisi olan kıza asla bakmaz, baksa da başını eğer, sonra ulan kıza bak, bir de yanında ki lavuğa bak der yoluna devam eder. Türk erkeği yanında sevgilisi olan kıza asla bakmaz, baksa da başını eğer, sonra 'ulan kıza bak, bir de yanında ki lavuğa bak' der yoluna devam eder.
sözü paylaş

kardeşim sen meteoroloji okuyosun anlarsın, şu kızın havası kime bi söyle. Kardeşim sen meteoroloji okuyosun anlarsın, şu kızın havası kime bi söyle.
sözü paylaş

Benzer Konular