resimli güzel sözler
Yasar : Ask bir vişne iç iç kisne ask bir şudur iç ic kudur ask bir tosttur ye ye ostur
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Yasar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ünlü Sözler: Her şeyi hissedecek kadar yakın, bir daha hiç dokunamayacak kadar uzak. Doctor Who
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Adam öldüren uyumuş, kâr eden uyumamış.
sözü paylaş

Gözlerle İlgili Sözler: Bazen her şeyi görmek için gözler yetmiyor...
sözü paylaş

Dua Sözleri: Ne güzel dua: Senin affedeceğin çok kulun var ama beni affedecek Senden başka kimsem yok. Beni de affet Allah'ım!
sözü paylaş

biz onunla küstüğümüzde o sadece bana küserdi. ben ise bütün dünyaya. Biz onunla küstüğümüzde o sadece bana küserdi. Ben ise bütün dünyaya.
sözü paylaş

dilim susarsa korkma; bir gülüşüne çözülür yüreğim susarsa kork; ıçindeki sevgiler tükenir. Dilim susarsa korkma; Bir gülüşüne çözülür... Yüreğim susarsa kork; İçindeki sevgiler tükenir.
sözü paylaş

diyor ki, nasılsın? diyemiyorum ki, madem merak edecektin, neden beni nasıl olduğumu bilmeyecek kadar geride bıraktın, sonrası iyilik sağlık sen. Diyor ki, nasılsın? Diyemiyorum ki, madem merak edecektin, neden beni nasıl olduğumu bilmeyecek kadar geride bıraktın, sonrası iyilik sağlık sen.
sözü paylaşgece amerikan filmi izledim. adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan. Gece amerikan filmi izledim. Adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. Ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan.
sözü paylaş

türkiyeden mucit çıkmamasının tek sebebi, fikrini kime söylese heh mk. bi sen zekisin dimi, başkasının aklına gelmedi şimdiye kadar demesidir. Türkiye'den mucit çıkmamasının tek sebebi, fikrini kime söylese 'Heh mk. bi sen zekisin dimi, başkasının aklına gelmedi şimdiye kadar' demesidir.
sözü paylaş

filmlerde olay yerine gelen polisin arabayı kaydırmasını bi türlü anlayamıyorum. kardeşim orda olay oluyor, sen artistlik peşindesin. Filmlerde olay yerine gelen polisin arabayı kaydırmasını bi türlü anlayamıyorum. Kardeşim orda olay oluyor, sen artistlik peşindesin.
sözü paylaş

Benzer Konular