resimli komik sözler
Kahramanmaraşlı abdullah: IGRENCC.BU NE LA ERGEN SAYFASIMI
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Kahramanmaraşlı abdullah tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Emo Sözleri: ?AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE?
sözü paylaş

Felsefi Sözler: Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power
sözü paylaş

Kapak Sözler: Gidiyor musun? Git! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz.
sözü paylaş

Öfke Sözleri: Sakın geceyi bahane edip gelme düşlerime! Nasıl olsa namus borcun yok yüreğime. Çünkü hiç değmedi ömrün ömrüme.
sözü paylaş

acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır. Acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır.
sözü paylaş

oysa ben seni gözlerime yağmur bırakan bir bulut değil de içime huzur veren bir dua olarak hayal etmiştim. Oysa ben seni gözlerime yağmur bırakan bir bulut değil de içime huzur veren bir dua olarak hayal etmiştim.
sözü paylaş

olacaksan; ya uçurum ol, yada dağ. ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne de tepene çıkabilsinler. Olacaksan; ya uçurum ol, yada dağ. Ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne de tepene çıkabilsinler.
sözü paylaşdün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu yırtılmış bu diye dikmiş. Dün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. Dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu 'yırtılmış bu' diye dikmiş.
sözü paylaş

kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :) Kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. Ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)
sözü paylaş

kelebekler bir gün yaşar diye üzülme, sen 80 yıl yaşadın da uçabildin mi hiç ? Kelebekler bir gün yaşar diye üzülme, sen 80 yıl yaşadın da uçabildin mi hiç ?
sözü paylaş

Benzer Konular