resimli güzel sözler
Özdemir: Bu yalan dünya da sahte sevgi, aşk hepsi yalan
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Özdemir tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Küsme Sözleri: Bardağı yere at ve sonra ondan özür dile. Aslında onu kırmak istemediğini ve ondan tekrar su içmek istediğini söyle. İşe yararsa, ben burdayım.
sözü paylaş

Koyan Laflar: Olmadı, olmuyor, olmayacak... Eminim ki, sen gibi bir adi bir daha doğmayacak!
sözü paylaş

Nefret Sözleri: Sanki bana en büyük hediye verecek gibi davranmıştın oysa ben yanılmışım ve şimdi seni tanıdığım için pişmanım
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Uzun uzun cümlelerle aklımı karıştırma, öyle bir mesaj at ki, ekrana baka baka aptal aptal güleyim.
sözü paylaş

ne bileyim gideceğini be! bir başka bakıyordu gözleri! Ne bileyim gideceğini be! Bir başka bakıyordu gözleri!
sözü paylaş

ıçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar. İçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! Onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar.
sözü paylaş

benim bu dünyada başka kimsem yok. sevincim, kederim, hasretim sensin. ben seni severken nasıl öleyim, yokluğun cehennem, cennetim senin. Benim bu dünyada başka kimsem yok. Sevincim, kederim, hasretim sensin. Ben seni severken nasıl öleyim, yokluğun cehennem, cennetim senin.
sözü paylaşne demek pizzanın kenarlarını yiyor musun, ben ona para verdim gerekirse kartonunu bile yerim. Ne demek pizzanın kenarlarını yiyor musun, ben ona para verdim gerekirse kartonunu bile yerim.
sözü paylaş

seni seviyorum dedi. anam bi gülesim geldi, tövbe yarabbi, bünye alışık değil tabi. Seni seviyorum dedi. Anam bi gülesim geldi, tövbe Yarabbi, bünye alışık değil tabi.
sözü paylaş

aldığım her kıyafete ıyi günlerde kullanın. diyorlar. allah korusun, kötü bir günüm olsa giyecek bir kıyafetim yok. Aldığım her kıyafete 'İyi günlerde kullanın.' diyorlar. Allah korusun, kötü bir günüm olsa giyecek bir kıyafetim yok.
sözü paylaş

Benzer Konular