resimli komik sözler
Hatice : Burdaki lere soruyorum
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Hatice tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Janjanlı Sözler: Bundan sonra benim değer verdiklerim değil, bana değer verenler benim için önemli.
sözü paylaş

Cep Mesajları: Çikolata iLe Sütün Birleşimiyle Oluşan Sütlü Çikolata tadındasın Biriciğim
sözü paylaş

Kandil Mesajları: Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
sözü paylaş

Serseri Sözler: Hayat tek başına geçiremeyecek kadar uzun birine bağlı kalamayacak kadar kısa. Öyle saçma bir şey işte.
sözü paylaş

yüreğinin götürdüğü yere gidersen, beni elinle koymuş gibi bulursun. Yüreğinin götürdüğü yere gidersen, beni elinle koymuş gibi bulursun.
sözü paylaş

canımdaki her nefes, nefesine eklensin. ıçimdeki her heves hayalinle demlensin. bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin. sen benim yüreğimde yaşadıkça özelsin. Canımdaki her nefes, nefesine eklensin. İçimdeki her heves hayalinle demlensin. Bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin. Sen benim yüreğimde yaşadıkça özelsin.
sözü paylaş

bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! beni düşünme! sorarlarsa öldü de gitsin. Bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. Bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! Beni düşünme! Sorarlarsa öldü de gitsin.
sözü paylaş+ anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim ? - tamam ama akşam ezanından önce evde ol. + Anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim ? - Tamam ama akşam ezanından önce evde ol.
sözü paylaş

filmlerde kafayı otobüs camına dayayıp içli içli yolculuk yapıyorlar. gerçek hayatta kafanı oraya koysan çarpa çarpa kafan kırılır. :) Filmlerde kafayı otobüs camına dayayıp içli içli yolculuk yapıyorlar. Gerçek hayatta kafanı oraya koysan çarpa çarpa kafan kırılır. :)
sözü paylaş

süpermarket poşetleriyle bakkalın önünden geçerken kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum. Süpermarket poşetleriyle bakkalın önünden geçerken kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular