resimli güzel sözler
Kadir : Aynen özge kardeşimize katılıyorum. .
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Kadir tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kadınlar İçin Sözler: Güçlü kadın, içinde fırtınalar koparken gülümseyebilendir.
sözü paylaş

Etkileyici Sözler: sende Anlamışsındır Sevgilim Biz Devam Edemeyecek Zamanların içinde kaybolduk Aşkımızı Zamanla birlikte harap ettik?
sözü paylaş

Kurtlar Vadisi Sözleri: Sakın otuz yıl hukukun olmayan birine sakın deme
sözü paylaş

Serseri Sözler: Sayende esmez bir rüzgar oldum.
sözü paylaş

o gülümsemişti bana, gözlerimin içine bakarak. ama anladım ki gülümsemek onda huymuş, bazı insanlara karşı gösterdiği bir ayrıcalık değil. O gülümsemişti bana, gözlerimin içine bakarak. Ama anladım ki gülümsemek onda huymuş, bazı insanlara karşı gösterdiği bir ayrıcalık değil.
sözü paylaş

kalp kırılsa da sever diyenlere, sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. benim de onlara cevabım -sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi.. 'Kalp kırılsa da sever' diyenlere, Sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. Benim de onlara cevabım -Sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi..
sözü paylaş

öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! hep anılarda kalsam diyorum. Öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! Hep anılarda kalsam diyorum.
sözü paylaşben alt yazılı film izlerken seninle mesajlaşmışım, kim daha çok değer veriyor tartışmayalım istersen. Ben alt yazılı film izlerken seninle mesajlaşmışım, kim daha çok değer veriyor tartışmayalım istersen.
sözü paylaş

esneme, evli erkeklerin ağzını açmaya fırsat bulabildiği nadir anlardan biridir. Esneme, evli erkeklerin ağzını açmaya fırsat bulabildiği nadir anlardan biridir.
sözü paylaş

geçenlerde bir kaç saat annemin yanında oturdum, noldu bilgisayarın mı bozuldu dedi. canım benim halden anlıyor ya. Geçenlerde bir kaç saat annemin yanında oturdum, 'noldu bilgisayarın mı bozuldu' dedi. Canım benim halden anlıyor ya.
sözü paylaş

Benzer Konular