resimli komik sözler
aysime: bayıldım gece gece karnıma ağrılar girdi gülmekten. teşekkür ederim.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için aysime tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Fransızca Aşk Sözleri: L'amour reunit les coeurs qui s'aiment. Türkçe anlamı: O aşk ki aşık kalpleri birleştiren.
sözü paylaş

Erkekler İçin Sözler: Bazı erkekler hep gülsünler, içimin yağları eriyor. Resmen belki böyle gider o göbek.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Üzüm üzüme baka baka karari.
sözü paylaş

Değişik Sözler: Kendimi eskiciye verip takas etmek istesem, bunun 'duyguları ile çok oynanmış' deyip bir leğen bir mandalı zor verir.
sözü paylaş

o canımı yakmayı çok severdi, ben ise canım yana yana onu sevmeyi. O canımı yakmayı çok severdi, ben ise canım yana yana onu sevmeyi.
sözü paylaş

artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini. Artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.
sözü paylaş

olacaksan; ya uçurum ol, yada dağ. ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne de tepene çıkabilsinler. Olacaksan; ya uçurum ol, yada dağ. Ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne de tepene çıkabilsinler.
sözü paylaşheyyy; 2011de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun. Heyyy; 2011'de kırdığım, üzdüğüm, dövdüğüm, sövdüğüm herkesten özür diliyorum ki 2012'de bunları tekrar yapacak yüzüm olsun.
sözü paylaş

kızı yalan makinesine bağlasak makineyi bile kandırır gelmiş bana neden inanmıyosun yaa diyor. Kızı yalan makinesine bağlasak makineyi bile kandırır gelmiş 'bana neden inanmıyosun yaa' diyor.
sözü paylaş

oturdum pembe pembe düşünüyorum. niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var? Oturdum pembe pembe düşünüyorum. Niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var?
sözü paylaş

Benzer Konular