resimli güzel sözler
Nurullah: İntihar haramdı bizde yüzumuzu astık
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Nurullah tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Etkileyici Sözler: Herşeyde sen varsın, belki yasaksın, belki saklısın. Ama en güzeli şu ki, sen benim en güzel yanımsın.
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Kıskanç bir kadın, dedektiften bile daha iyi araştırma yapar.
sözü paylaş

Sert Sözler: Bir zamanlar arkandan aglardim...bir zamanlar senin için dünyayi yakardim ama şimdi şerefsizim ki...senın için bir kibrit bile cakmam! 'Cünkü' !!!Degmezsinn!!!
sözü paylaş

Kıskançlık Sözleri: Kaybettim, çünkü seni benden bile kıskandım!
sözü paylaş

gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan.. Gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan..
sözü paylaş

telefonu açtığında söze ne istiyon yine diyerek başlıyor ya gel de isteme. (: Telefonu açtığında söze 'ne istiyon yine' diyerek başlıyor ya gel de isteme. (:
sözü paylaş

ey hayat! o kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var. Ey hayat! O kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var.
sözü paylaşaz önce pcde takılırken eve hırsız girdi, daha uyumadık dedim. tamam deyip gitti. Az önce pc'de takılırken eve hırsız girdi, daha uyumadık dedim. Tamam deyip gitti.
sözü paylaş

az önce mağazada bi ceketin 970 lira olduğunu gördüm. o parayı ona vereceğime kendime soba taktırırım. Az önce mağaza'da bi ceketin 970 lira olduğunu gördüm. O parayı ona vereceğime kendime soba taktırırım.
sözü paylaş

az önce dedemin torosunu satmak için retrica ile çekip ilan verdim. adam bu jipin en son fiyatı kaça olur diye mesaj attı. Az önce dedemin torosunu satmak için retrica ile çekip ilan verdim. Adam 'bu jipin en son fiyatı kaça olur' diye mesaj attı.
sözü paylaş

Benzer Konular