resimli güzel sözler
mihriban: geçenlerde bizim evin karşısında hurdacı geçti. arkasında seslendim ve kırık kalpte alıyormusun dedim... bana baktı vee para etmez dedi!. aşk bundan ibaret işte koca bir yalandannn
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için mihriban tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Eski Sözler: Neyi gerçekten kalpten istersen, o şey bir gün mutlaka gelip seni bulur.
sözü paylaş

İltifat Sözleri: Birgün oturup çay içelim seninle. Çaylar benden olur, manzara senden.
sözü paylaş

Sert Sözler: Kaybedecek bir şeyi olmamanın rahatlığını yakalayan insan, kazanmak için neden çabalasın ki?
sözü paylaş

Rap Sözleri: Rapimtraksın,sen reel değilsin (Vasiyet)
sözü paylaş

ne kadar üstüme gelirseniz gelin, benim iplemez gülüşüm hepinizi tatmin eder! Ne kadar üstüme gelirseniz gelin, benim iplemez gülüşüm hepinizi tatmin eder!
sözü paylaş

ıçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar. İçten içe kırıldığım ve sustuğum, o kadar çok şey var ki! Onları ancak kulağı olanlar değil, yüreği olanlar anlar.
sözü paylaş

hayat sana her zaman ikinci şansı verir; adına yarın denir. Hayat sana her zaman ikinci şansı verir; adına 'yarın' denir.
sözü paylaşbugün otobüste tüm koltukların boş olduğunu görünce sevinçten nereye oturacağımı şaşırıp yine ayakta kaldım. Bugün otobüste tüm koltukların boş olduğunu görünce sevinçten nereye oturacağımı şaşırıp yine ayakta kaldım.
sözü paylaş

bütün erkekler aynı cümlesinin; çinde, bir kadının kalabalıkta kocasını kaybetmesiyle ortaya çıktığını düşünüyorum. :) 'Bütün erkekler aynı' cümlesinin; Çin'de, bir kadının kalabalıkta kocasını kaybetmesiyle ortaya çıktığını düşünüyorum. :)
sözü paylaş

türk olmak koş abi koş diyen arkadaşına ne oluyor lan? derken, koşmaya devam etmektir. Türk olmak 'koş abi koş' diyen arkadaşına 'ne oluyor lan?' derken, koşmaya devam etmektir.
sözü paylaş

Benzer Konular