resimli güzel sözler
Emre ve nisa: Emre kuru nisa yaratılmış 5-D rize mehmet akif einşa büyük aşk
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Emre ve nisa tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Geyik Sözler: gebere jackson
sözü paylaş

Koyan Laflar: Kendini özel hissettirdiysem özür dilerim, yaparım böyle hatalar!
sözü paylaş

Manalı Sözler: Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler.
sözü paylaş

Kral Sözler: Sevgiler insanı mutluda eder mutsuzda, her sokakta bir anım olsada son sözüm sana elveda?
sözü paylaş

ben kıskanmışsam bu kadar mısınız diye sormam, daha gelecek var mı diye sorarım! Ben kıskanmışsam bu kadar mısınız diye sormam, daha gelecek var mı diye sorarım!
sözü paylaş

bazen uzun uzun cümleler kurarsin, anlayan olmaz. tutar bi nokta koyarsın, duymayan kalmaz. Bazen uzun uzun cümleler kurarsin, anlayan olmaz. Tutar bi nokta koyarsın, duymayan kalmaz.
sözü paylaş

hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. diğer kriterleri geç. Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterleri geç.
sözü paylaştürk olmak; çayı karıştırdıktan sonra çay kaşığını eşinin, dostunun çıplak koluna-bacağına yapıştırmak,sonra böğüre böğüre kahkaha atmaktır. Türk olmak; çayı karıştırdıktan sonra çay kaşığını eşinin, dostunun çıplak koluna-bacağına yapıştırmak,sonra böğüre böğüre kahkaha atmaktır.
sözü paylaş

süpermanin tshirtünü giymekle kahraman olamazsın, yiyorsa taytını da giyip sokağa çıkacaksın. Süperman'in tshirt'ünü giymekle kahraman olamazsın, yiyorsa taytını da giyip sokağa çıkacaksın.
sözü paylaş

bir kızın ne kadar tehlikeli olduğunu görmek için, saçını bozun. Bir kızın ne kadar tehlikeli olduğunu görmek için, saçını bozun.
sözü paylaş

Benzer Konular