resimli güzel sözler
sedef: aşk okadar güzelki aşk su gibi akıyor
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sedef tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Havalı Sözler: yıLdızLar kaYarKen biZe bi diLeK TuTsaNa
sözü paylaş

Araba Yazıları: İnsan, sevdiği ve sevildiği kadar insandır.
sözü paylaş

Sevgililer Günü Mesajları: Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Her 'Türk erkegi' mutlaka tuzlu kahveyi tadacaktır.
sözü paylaş

hatalarımla beni affedebilecek birini istiyorum. her yanlışta bitsin diyen bir korkağı değil! Hatalarımla beni affedebilecek birini istiyorum. Her yanlışta 'bitsin' diyen bir korkağı değil!
sözü paylaş

yağmurdan kaçmak isteyipte şemsiye bulamadığında, sığınma kalbime. benim yüreğime kar yağıyor artık! Yağmurdan kaçmak isteyipte şemsiye bulamadığında, sığınma kalbime. Benim yüreğime kar yağıyor artık!
sözü paylaş

birgün mutlaka göğsünde uyutmalısın. rüyalarıma teselli, uykusuz gecelerime ödül olarak. Birgün mutlaka göğsünde uyutmalısın. Rüyalarıma teselli, uykusuz gecelerime ödül olarak.
sözü paylaşdün gece yatağıma birkaç yastık koyup üzerine çarşaf örtüp salonda yattım. sivrisinekler sabaha kadar odamda beni aramış. Dün gece yatağıma birkaç yastık koyup üzerine çarşaf örtüp salonda yattım. Sivrisinekler sabaha kadar odamda beni aramış.
sözü paylaş

nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır tahmin ve dua yöntemini kullanıyor. Nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır 'tahmin ve dua' yöntemini kullanıyor.
sözü paylaş

bu nasıl hayat be kardeşim. ejderha olsak piknikte mangal yaktırırlar. Bu nasıl hayat be kardeşim. Ejderha olsak piknikte mangal yaktırırlar.
sözü paylaş

Benzer Konular