resimli komik sözler
pelin: fena değil
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için pelin tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İlginç Sözler: Bazı insanlar, yanlarında olduklarımızda ne kadar şanslı olduklarını anlamıyorlar.
sözü paylaş

Psikopat Sözler: Kırık dökük hayat parçalarınızı çekin gölgemden ve defolup gidin benim bölgemden !!
sözü paylaş

Sabır Sözleri: Keşke sabrım kadar şansım olsaydı.
sözü paylaş

Geyik Laflar: mor ve öpülesi
sözü paylaş

hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim. Hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim.
sözü paylaş

seni seviyorum çünkü; seninle başladı seninle bitmeli. seni özlüyorum çünkü; sesin çınlıyor kulaklarımda. sen benim her şeyimsin çünkü; benim için her şey sensin. sensiz olmaz çünkü; sen yoksan ben diye bir şey olmaz. kısacası sen benim hayatımsın, bitmeyenimsin, özlemimsin. Seni seviyorum Çünkü; Seninle başladı seninle bitmeli. Seni özlüyorum çünkü; Sesin çınlıyor kulaklarımda. Sen benim her şeyimsin çünkü; Benim için her şey sensin. Sensiz olmaz çünkü; Sen yoksan ben diye bir şey olmaz. Kısacası sen benim hayatımsın, bitmeyenimsin, özlemimsin.
sözü paylaş

bulutların en çok neyini seviyorum biliyor musunuz? biri ağlayınca, hepsi birden ağlıyor. Bulutların en çok neyini seviyorum biliyor musunuz? Biri ağlayınca, hepsi birden ağlıyor.
sözü paylaşmarkette ben daha ağzı açılmayan poşetle uğraşırken kasiyer para üstünü ve fişi sıkıştırınca yaşanan o panik o heyecan Markette ben daha ağzı açılmayan poşetle uğraşırken kasiyer para üstünü ve fişi sıkıştırınca yaşanan o panik o heyecan...
sözü paylaş

sabah 6ya kurduğum alarma 7:30da kalkan bi insanım. benden çok şey beklemeyin. Sabah 6'ya kurduğum alarma 7:30'da kalkan bi insanım. Benden çok şey beklemeyin.
sözü paylaş

islak mendil alırken istenmeden paketten çıkan ve pakete geri tepilen 2. mendil gibi hissediyorum. Islak mendil alırken istenmeden paketten çıkan ve pakete geri tepilen 2. mendil gibi hissediyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular