resimli güzel sözler
Sümeyra nur: Ask cok guzel bisey ama gelmiyo bir turlu gelmiyo bekledigin kişi
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Sümeyra nur tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kötü Sözler: Acı Çeken Bu Kalbim Ayrılıklarla Yürüyor Bedenim Kötü Sözlerin Hala Aklımda ben Her Gece içerim
sözü paylaş

Özlem Sözleri: Çok özlediğin halde sarılamadığın insanlar var mesela. Bu her şeyden kötü.
sözü paylaş

Azerice Aşk Sözleri: Dünyan ele qaralsın ki, seni aydınladan tek işıq gözlerim olsun.
sözü paylaş

Özür Mesajları: Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem? Sensiz olamam.
sözü paylaş

hep geç kalışlarım vardır hayata, bir de boşuna bekleyişlerim, gereksiz mazeretleri. avunuyorum işte. Hep geç kalışlarım vardır hayata, bir de boşuna bekleyişlerim, gereksiz mazeretleri. Avunuyorum işte.
sözü paylaş

öyle bir çekileceğim ki senden; bütün nüfusunu göç vermiş bir köy gibi kalacaksın. Öyle bir çekileceğim ki senden; bütün nüfusunu göç vermiş bir köy gibi kalacaksın.
sözü paylaş

unutma! güneş parlarken herkes seni sevebilir. ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın! Unutma! Güneş parlarken herkes seni sevebilir. Ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!
sözü paylaş



fırıncı bak sana sıcacık pide veriyorum. dedi. abi nasılsa eve gidince annem bayatları yedirecek. dedim. sarıldık, ağlaştık. Fırıncı 'Bak sana sıcacık pide veriyorum.' dedi. 'Abi nasılsa eve gidince annem bayatları yedirecek.' dedim. Sarıldık, ağlaştık.
sözü paylaş

hayır, trip falan atmıyorum derken bile trip atan canlıya kadın denir. 'Hayır, trip falan atmıyorum' derken bile trip atan canlıya kadın denir.
sözü paylaş

kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda. Kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.
sözü paylaş

Benzer Konular