resimli güzel sözler
deryA: çok güzel
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için deryA tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kıskançlık Sözleri: Sen kirazı seviyorsun diye ben o kirazın ağzını burnunu kırarım. O derece yani, kıskançlıkta gelinen nokta! :)
sözü paylaş

Komik Sözler: Ben sporcunun zeki, cevik, cep telefonlu ve ahlaklisini severim.
sözü paylaş

Kızgınlık Sözleri: ben Bu Hayatı beni Kırman için çekmedim Bundan Sonrada Kırman için çekemem Sana Bye!!!
sözü paylaş

Şirin Sözler: Sustuklarımı duyabilen biri ile bir ömür boyu geçiririm.
sözü paylaş

cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır. Cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır.
sözü paylaş

eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan; onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla. Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan; Onunla yaşadıklarını değil, Onun sana yaşattıklarını hatırla.
sözü paylaş

dudakların, benim adımı söylediğinde güzel. Dudakların, benim adımı söylediğinde güzel.
sözü paylaşbütün erkekler aynıdır sözünü pazarada kocasını kaybetmiş çinli bir kadın söylemiştir bence. 'Bütün erkekler aynıdır' sözünü pazarada kocasını kaybetmiş çinli bir kadın söylemiştir bence.
sözü paylaş

kızlar ofsaytı anlatıyorum, bulaşıkları yıkadınız bitti; gol. tam mutfaktan çıkarken anneniz ocaktaki tencereleri de yıka dedi; ofsayt. Kızlar ofsaytı anlatıyorum, bulaşıkları yıkadınız bitti; gol. Tam mutfaktan çıkarken anneniz ocaktaki tencereleri de yıka dedi; ofsayt.
sözü paylaş

annemin çok sevdiğim bi sözü vardır; puding yaptım gel tencerenin dibini sıyır. Annemin çok sevdiğim bi sözü vardır; Puding yaptım gel tencerenin dibini sıyır.
sözü paylaş

Benzer Konular