resimli güzel sözler
DerYa: Arkadaslara katiliyorum ask acisi cooook ama cook zor be UstA...
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için DerYa tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kadınlar İçin Sözler: Bir kadının; aklına ve beynine misafir olabilirsiniz. Fakat asıl marifet göz bebeklerinde yatılı kalabilmektir.
sözü paylaş

Cesaret Sözleri: Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur.
sözü paylaş

Sevgi Sözleri: Bütün ışıklar bir anda sönse ve karanlıklar halime gülse yine de içim aydınlık seninle.
sözü paylaş

Değerli Sözler: İlim insanı insan eder ,belki sultan eder.Bediüzaman
sözü paylaş

seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu. Seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu.
sözü paylaş

birlikte ağlamak kadar hiçbir şey iki insanı birbirine yakınlaştırmaz. Birlikte ağlamak kadar hiçbir şey iki insanı birbirine yakınlaştırmaz.
sözü paylaş

böyle bir acıya, kırılmak yetmezdi. yandım ben de her yağmurun altında. Böyle bir acıya, kırılmak yetmezdi. Yandım ben de her yağmurun altında.
sözü paylaşşu yaşıma geleyim müthiş olucam dediğim yaşlardayım ama bi halt değişmedi bende. Şu yaşıma geleyim müthiş olucam dediğim yaşlardayım ama bi halt değişmedi bende.
sözü paylaş

arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. bugün bodrumda köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde. Arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. Bugün Bodrum'da köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde.
sözü paylaş

sabah gözlerini açar açmaz günaydııııın mesajını gördüğün kişi için gerçekten kıymetlisindir. Sabah gözlerini açar açmaz 'Günaydııııın' mesajını gördüğün kişi için gerçekten kıymetlisindir.
sözü paylaş

Benzer Konular