resimli komik sözler
MELAHAT: MÜTHİŞŞŞŞŞŞŞŞ
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için MELAHAT tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Hasret Sözleri: Gitmek için bir neden göremiyorum. Senin kadar kimseyi özlemedim...
sözü paylaş

Nefret Sözleri: kim bilirdiki bu aşkın sonu ayrılıklarla örülecek kim bilirdiki en iyi dostum seninle gidicek nerden bilirdimki bu nefrretim ikiniz için sürecek!
sözü paylaş

Giderli Sözler: Stres, endişe ve depresyonun nedeni, kişinin hayatını başkalarını memnun etmeye adamasıdır.
sözü paylaş

Zehir Sözler: Sözlerim belki Mana taşımıyor ama çok şey anlatıyor sen hayatta mani ararken ben hayata Anlattım Derdimi Manili olmasada Dinliyor Seviyor hayat Dertlerimi.
sözü paylaş

fazla bakma, hayalin olur aklında kalırım! Fazla bakma, hayalin olur aklında kalırım!
sözü paylaş

keşke başka yolu olsa kırıldığını ve yorulduğunu anlatmanın. küsmek dışında, susmak dışında ve nihayetinde gitmek dışında. Keşke başka yolu olsa kırıldığını ve yorulduğunu anlatmanın. Küsmek dışında, susmak dışında ve nihayetinde gitmek dışında.
sözü paylaş

gülüşlerim; acılarımı örtmeye çalışan ağır işçilerdir. Gülüşlerim; Acılarımı örtmeye çalışan ağır işçilerdir.
sözü paylaştelefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum. Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
sözü paylaş

arabaların arkasına evleniyoruz, mutluyuz yerine, dur bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı yazsalar daha samimi olur bence. (: Arabaların arkasına 'Evleniyoruz, mutluyuz' yerine, 'Dur bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı' yazsalar daha samimi olur bence. (:
sözü paylaş

kız, fular takıp cool olayım derken aynasına havlu bağlanmış gelin arabasına dönmüş. Kız, fular takıp cool olayım derken aynasına havlu bağlanmış gelin arabasına dönmüş.
sözü paylaş

Benzer Konular